Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

mmmm... mírné zklamání :( nějak jsem doufal v starověký egypt, který byl architektonicky božský, zase ale by se do něj špatně zasazoval boj s templáři, což se dá z části pochopit.. hold jen doufám, že v Ubi ví co dělají

myslim že se fakt neni čeho obavat :) všechny dily AC byli zatim super :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na luk jsem taky zvedavy....

Jinak si rikam, ze je az neuveritelny jaky je Desmond misenec......nejdriv jsme hrali za Syrana, pak za Itala a ted za indianskeho misence (a buh vi s kym se "smichal" :D)....

No snad bude ten hlavni hrdina vpohode, ikdyz sympatakovi Eziovi se nevyrovna, s tim jsem uz smirenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na luk jsem taky zvedavy....

Jinak si rikam, ze je az neuveritelny jaky je Desmond misenec......nejdriv jsme hrali za Syrana, pak za Itala a ted za indianskeho misence (a buh vi s kym se "smichal" :D)....

No snad bude ten hlavni hrdina vpohode, ikdyz sympatakovi Eziovi se nevyrovna, s tim jsem uz smirenej :D

No :D buďme rádi, že aspoň ta trojka bude , a třeba nás příjemně překvapí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé je to až neuvěřitělně pěkné...

Jsem rád, že se budu moct zůčastnit takových důležitých historických situací a jsem zvědav, jak provedou např. znehodnocování čaje z lodí v Bostnu apod...

Nějakého zhoršení hratelnosti se nebojím, sice jsem taky pro chladné zbraně (Tomahawk :twisted:), ale v té době i zkušení vycvičení vojáci přebíjely „ dlouho “ , možná vystřelí a hurááá dopředu s bajonetem!

Logicky se stealth akce přesune někam do zákoutí (ale to my snad vynahradí nový Hitman...)...Ale stále tam čekám mise, že se budeme muset někam bez zpozorování (opevnění...) dostat a někoho zabít apod.

Takhle brilatně jsem si AC III nepředstavoval ani v těch nejhezčích představách a musím říct, že na nějakou hru jsem se takhle už dlouho netěšil... Tuhle tu tématiku miluju a je my to blíž než jakýkoli dřívější díl. Už teď se nebojím říct - hra roku? A Ezio se může jít zahrabat :D , Connor my se svojím tomahawkem přiroste k srdci...(neví se, kdo ho bude dabovat?).

EDIT: Navíc síla palných zbraní nebyla taková jako dneska - tehda byla jen a jen v počtu. Viz. nějaký dokument apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internetu se objevily scany z časopisu Game Informer, které nám přinášejí velmi mnoho informací o AC 3. Vzhledem k tomu, že jsou všechny v angličtině, jsem vypsal výtah všech nejdůležitějších informací:

-Hlavní hrdina se jmenuje Connor. Jeho otec byl běloch-Angličan a jeho matka je původní americká obyvatelka. Connor sám se však nedokáže přiřadit k žádné kultuře a tak si vybral vlastní cestu. Connorův příběh budeme sledovat od jeho dětství; jak vyrůstal, co ho přimělo přidat se k asasínům... Ponese se v lehkém duchu pomsty, neboť během dětství byl zničena vesnice, ve které žil. Samozřejmě nepůjde o záležitost podobné AC 2, tehdy šlo o pomstu z čistě osobních motivů. Connor má být více plíživější a více jako predátor než jeho předchůdci. V případě likvidace nepřátel pak půjde spíše než o "stealth killy" o čistý boj.

-V AC 3 se zaměří mnohem více času na Desmonda. Po jeho probuzení z kómatu v AC:R má spoustu práce. Údajně budeme kráčet v Connorových stopách a navštěvovat místa, která navštívil on. Co však Desmonda přiměje procházet zrovna Connorovo vzpomínky? Že by vstup do oné jeskyně nebyl jen tak?

-Čeká nás také nový Animus 3.0. Chybět nebudou oblíbené databáze, které píše Shaun Hastings, a protože je původem Brit, bude přidávat vlastní poznámky k různým událostem.

-Přestože byl příběh Subjekta 16 vyřešen v AC:R, čekají nás další puzzle podobné The Truth.

-Příběh se bude odehrávat hlavně v Bostonu a New Yorku, prostor mezi nimi bude vyplňovat lokace jménem Frontier, která bude plná skal, jezer, lesů... mělo by to být něco na způsob Království z AC 1. Rozloha lokace bude 1.5x větší, než v AC:B. Boston a New York mají být přesnou kopií svých historických předloh. Celé 3 roky práce nám mají nabídnout co nejpřesnější obraz historie. Rozostřování lokací přes rozhledny stále zůstává - novinkou je, že ve Frontieru to budou zajišťovat stromy stojící již stovky let. Ano, je to tak, mezi Connorovu plíživost bude patřit i lezení po stromech! Prostředí bude také více živější; můžeme potkat občana venčícího psa, obchodníka, jež se vám bude snažit prodat noviny...

-Příběh se bude odehrávat v letech 1753 až 1783. Lokace se budou během let měnit vlivem historických událostí. Zažijeme tak i například požár New Yorku, bostonské pití čaje... Setkáme se také s mnoha historickými osobami, kupř. Benjamin Franklin, George Washington nebo Charles Lee. Jejich úloha mezi asasíny a templáři je zatím neznámá. S jistotou však víme, že George Washington vlastnil Kousek Ráje, což už předem něco znamená...

-Čekají nás změny ročních období. Takže může kdykoli buď krásně svítit slunce, pršet nebo dokonce i sněžit...

-Ve Frontieru budeme potkávat různá zvířata, která budeme moci lovit a jejichž kožešiny budeme moci následně prodávat.

-Čeká nás vylepšený bojový systém a čarokrásné cutscény. Budeme moci ovládat dvě zbraně najednou a kamera se bude sama zoomovat na nejlepší pohyby. Zámek cíle už ve hře nebude - hra se na cíl zaměří sama. Od cutscén si pak vývojáři slibují, že budou jako filmy.

-Chybět nesmí ani tuna vedlejších úkolů.

-Nový Anvil engine umožní vypustit do lokací velké množství vojáků a budeme tak moci prožít epické bitvy.

-Zatím se neví, jak a jestli vůbec bude fungovat bratrstvo.

-Tower defense z AC:R v AC 3 nebude.

-O multiplayeru se toho moc neví. Podle konce MP příběhu by se dalo čekat pokračování, každopádně nic není jisté.

-Plná synchronizace zůstala, ale bude více rozvinutá, nejen na 50%/100%. Bude rozdělena na checkpointy, které když splníme, bude se nám synchronizace postupně zvětšovat.

zdroj: http://assassin.herniweb.cz

EDIT: kurňa začínám se těšít víc a víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak někde sem četl, že nepřátelská strana už tak ani nebude, budou tam obě strany z americké revoluce a ani o jedné se ne bude dát říctt že je dobrá nebo špatná.

Grafika asi pude trošku dál, ale ten engine je dělanej na to množství nepřátel a způsob boje atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak na XP to snad bude ... a bud to bude jak si řekl a budeš si vybírat ke komu se přidáš , ale podle mně budou nějací záporáci ... at uz ti co vypalili tu vesnici nebo nějaka skupinka přezivších templářů , a doufám že Seubojový systém vylepší a neudělaj z toho arkadovku jako AC:Relevations , kde 10 nepřátel bylo nic !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu