Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Toshiba Samsung TS-H943


Hrubeec

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ok chápu...

-Původní Fw LT 1.9 (nebo 2.0 ?) aktualizace dashboartu na systemupdate_2.0.12625.0. (původní dash. ? )

-Nevráceno na offw..

-Následně Jungl romku nevidí... (nejde hodit do 0x70)

je verified ale 0x72 a nejde s ní hnout :/

(ehm, nejsem si jistý jestli je to správný port. V opačném případě nejde vidět. Ani v modu nedozavřených dvířek)

Docílit bych chtěl LT 2.01 nebo aspoň offw..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Promiň, ale působí to dost zmateně a moc světla jsi do toho nevnesl, anebo mám já ještě zbytkáč ;-)

Tak předně, pokud jsi aktualizoval na DB 12625 (tudíž js musel mít nějakou nižší verzi), s FW mechaniky se nic nestane. Na druhou stranu dnes už máme DB 14699 (14717), takže mě trochu uniká, proč bys instaloval o tolik starší verzi.

K přehrání FW mechaniky a tím pádem případné ztrátě flashe dochází při updatu na DB 13146 a novější z jakékoliv předchozí, nižší verze. To ale stále není důvod toho, aby nefungovala DVD mechanika, pouze přestává číst vypalovaná DVD.

Pokud ti update DB proběhl korektně, nevidím jediný důvod, proč by mechanika po připojení neměla být vidět v Jungleflasheru.

Je ta mechanika Samsung orig. původní z tvého Xboxu, nebyla náhodou měněna za Liteon a následné proveden tzv. spoof? Tato metoda už totiž není možná použít od DB 13146 a ani nejnovější CFW ji tím pádem nepodporují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Táákže...

aktuální DB je 2.0.12625.0

Neúspěšně up. na DB 13146. (vyhazuje "Podobnou" chybu Status code:3151-335A-B800-0F00-C000-0030 )

I přes neúspěšný update DB funguje...

V Junglu:

-najde ji a ví že jde o samsung

-Driver Properities:

Vendor: PLDS

Name: DG-16D2S

F/W Rev: 7485

Reserved: 0CA bla bla

DVD Key: Not Found

Jakým způsobem se mám dostat do Vendor modu ? Zkoušel jsem už všechny min. 2x a nic... Stále status 0xD1 / 0x51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

16D2S / FW 7485 je Liteon, ne Samsung. Nejdříve ze všeho se musíš ujistit, jaká mechanika byla původně v Xboxu. Podle toho co píšeš ve svých příspěvcích to vše naznačuje tomu, že původně byla v Xboxu mechanika Liteon a byla vyměněna a spoofnuta za Samsung. Jak jsem již psal, Při přechodu na DB 13146 se updatem vrací do mechaniky OFW, FW mechaniky u Liteonu se měni na 0272 a pokud jsi měl mechaniku spoofnutou, snaží se ti do Samsungu dát OFW pro Liteon, což fungovat nebude.

V takovém případě máš jedinou možnost - sehnat si mechaniku, která tam byla původně (Liteon) a update dokončit s ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ted nejde o ten xbox.. Update se nenainstaloval. Původní DB je stále funkční, dokonce se mi na něm podařilo rozjet i pár pálených her. Teda než to spadne skrz tu mechaniku.

Jde mi teď hlavně o tu mechaniku. Co s ní? Mechanika TS s nahraným OFW Liteon... Jak ju mám z5 přehrát, když i JungleFlasher vidí TS HW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli to je Samsung a někdo to spoofnul na Liteon a pak updatoval, klíč v pohodě vyčteš, ale zapisovat data do téhle mechaniky ti zřejmě již nepůjde, leda jí výměnit.

mám stejný problém.. jak vyčtu ten DVD Key v jungleflasheru?? dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu