Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výměna kompletního krytu iPhone 4


solokaprik

Otázka

Zdravim,

chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o servisu v Praze kde mi na počkání či do druhého dne vymění přední a zadní kryt na iPhonu 4. Kryt bych dodal svůj, zaplatil bych jen práci. Popřípadě pokud můžu poprosit, kde mohu zakoupit kompletní bílý kryt pro iPhone 4. Četl jsem že přední kryt musím koupit i s LCD protože jsou tyto části spojené, co je na tom pravdy? Máte tu někdo zkušenost s výměnou černého krytu za bílý na iPhonu 4.

Předem všem Děkuji za jakékoliv odpovědi a rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, zadní kryt vyměnit je brnkačka, přední i s lcd dá víc zabrat ale taky se to dá udělat když tak na půl hodinky budeš mít klid třeba podle tohohle návodu

. Pokud to nechceš dělat sám, tak ověřené obchody neznám (protože si to dělám sám) :D ale na vygooglit si je můžeš. Jinak vím, že většinou opravujou i s cenou materiálu takže to závisí na domluvě ale ne všude sou ochotní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A ty též měníš černou verzi za bílou? Nechce se mi za to nechat 3000,-4000 kč v servisu i s materiálem. Materiál bych si sehnal sám a chtěl bych to jen namontovat. Zrovna jsem dostal z reklamace uplně novej iP4 v černém a nabídky mám na 10000 což mi nepříjde moc/ od 11500 se prodává použitej iP4 bílý. Tak netušim jak to tedy udělat ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží prostě na domluvě, přední je o dost složitější ale hlavní je si hlídat šroubky, kam kterej, nakreslit si třeba na papír kolečka a do nich to dávát. Moc nerozumím tomu proč to chceš ale pokud by to neudělali tak bych se na to asi vyprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tim ted právě komunikuju, dotaz když je záruka v H-Mobil může jít mobil na reklamačku do iStylu v případě problému?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když jse mi udělla pavouk, tak jsem si to vyměnil sám, sice stres, ale dalo se. Ale počítej (přední kryt s LCD, zadní kryt, home tlačítko + spoj tlačítka) bude to drahý... ;) a zjistíš, že ti to za tu bílou nestálo...

Už jsem si to nejspíš rozmyslel. Spíš prodám černou verzi a koupim za slušnou cenu bílou ))

v Mobilní Pohotovosti mají iPhone 4 16GB v bílém, 6 měsíců záruka. Chvíli používaný za 10 890,-Kč

Tak uvidime))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedávno, jsme řešil podobný problém, upadl mi iphone na zem a kompletně jsem si rozflákal zadní kryt, už podruhé. V applu mi řekli 3000,- za nový, tak jsem zkusil od kámoše sehnat součástky na webu http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/30-telekomunikace.html a našel se tam i chlápek, tkerý mi to kompletně vyměnil za 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu