Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH vs lt3.0 -Stare hry


jack68

Recommended Posts

Není pravda, že s RGH se nikdy nepodíváš na live. Jak psal romik - "S RGH můžeš být taky online (xlive), stačí mít dual NAND."

Co se týče těch starých her, budeš muset vypálit znova jen ty co mají ochranu AP25...

Pokud přemýšlíš nad RGH a budeš schopný to ovládat tak neváhej. Ostatně společně s flashem si budeš muset koupit Ihas vypalovačku a když k tomu pak připočteš cenu za DVD v podstatě to vyjde cenově na stejno. Já jsem se rozhodl pro LT 3,0 a podruhé bych to neudělal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také už jsem se rozhodl pro RGH je to jistota a super že si mohu stahovat DLC do her a žádné přepalování. Akorát nový dashboard 14717 znemožnuje tvorbu RGH. Já ho nemám, ale co se stane když budu mít RGH a poté bude potřeba nový dashboard 14717 a o RGH přijdu ? Anebo se pro RGH stahuje ten freestyle dash který nic nedělá ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Také už jsem se rozhodl pro RGH je to jistota a super že si mohu stahovat DLC do her a žádné přepalování. Akorát nový dashboard 14717 znemožnuje tvorbu RGH. Já ho nemám, ale co se stane když budu mít RGH a poté bude potřeba nový dashboard 14717 a o RGH přijdu ? Anebo se pro RGH stahuje ten freestyle dash který nic nedělá ?

Nechej si udělat RGH dřív, než si aplikuješ nejnovější DB 14717. Jedině tak máš jistotu získání CPU klíče a tím pádem otevřenou cestu k RGH. Jakmile už jednou RGH mít budeš. update DB neprobíhá oficiální cestou, ale vždy za pomocí freeboot image, která danou verzi DB obsahuje. To už je pak bezpečná cesta k zachování RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslíte si, že MS nepřijde na to, jak stopnout nabourávání dashbordů a jejich úpravě, aby nešel RGH použít? Již hodněkrát si nějak pomohl...

Jestli to chápu dobře,tak RGH je vlastně Jtag jen jinak HW řešený. Jtag funguje bez blokace už pár let, takže si myslím že MS nijak RGH nezablokuje. RGH si můžeš zablokovat i teď když něco špatně uděláš.Pokud si před nějakou aktulizací pročteš forum,tak si myslím že RGH stále půjde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu