Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WipEout 2048 PSV


tekken90

Recommended Posts

Jako fanoušek Wipeoutu sem s 2048 spokojenej, ale i když sečtu všechny singlplayer eventy tak jich je oproti předchůdcům strašně málo, naopak MP závodů je oproti tomu nepochopitelně moc. Taky ovládání neni ideální - jen 3 schémata a ty se nedaj vůbec nijak upravovat. Klasické Wipeout nastavení je prakticky nepoužitelný protože držet celý závod palec na X to je o zdraví. "Dotykový" ovládání by bylo fajn kdyby se nemuselo ovládat gyroskopem (což se nedá). Racer je asi nejschůdnější, ale strašně blbě se dělaj sideshifty. Doufám že to updatem spraví...

Jiank kdo má tak si mě přidejte, ať si můžem překonávat rekordy, deep_throatCZE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zrovna před chviličkou dohrál singleplayer kampaň a uvažuju, jestli si aktivovat online pass, nebo jestli prodat wipeout i s online passem... Jinak hra jako taková byla výborná, místy frustrující, ale tak strašné to nebylo (plus je možnost si tam zapnout jakéhosi asistenta řízení, ale toho jsem nezkoušel, tak netuším). Grafika výborná, nahrávací časy nebyly až tak strašné (i když vylepšit by se daly a to hodně), celkový dojem je skvělý. Wipeout mi přijde jako jedna z nejlepších launch her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zrovna před chviličkou dohrál singleplayer kampaň a uvažuju, jestli si aktivovat online pass, nebo jestli prodat wipeout i s online passem... Jinak hra jako taková byla výborná, místy frustrující, ale tak strašné to nebylo (plus je možnost si tam zapnout jakéhosi asistenta řízení, ale toho jsem nezkoušel, tak netuším). Grafika výborná, nahrávací časy nebyly až tak strašné (i když vylepšit by se daly a to hodně), celkový dojem je skvělý. Wipeout mi přijde jako jedna z nejlepších launch her.

Koukám, že jsi profík.:) Můžeš mi dát pár rad? Už pět dní se nemůžu prokousat 2049 sezónou v lize B. 2048 jsem si dával jako nic, ale 2049 v klasických závodech si vůbec nešahám; stále 8 pozice... Bojové, závody na čas a ty s divnou grafikou dám na elite hodnocení, ale klasické hrůza. Soupeři vystřelí jako blesk a já je nejsem schopný dohnat. Přitom mám nejrychlejší káru, nejlepšího autopilota (nemusím ani brzdit do zatáček), startuju na "GO", používám zkratky, rychlostní plošiny, ale prostě si furt nešahám. Jsem něco přehlídnul nebo co dělám blbě? Přece není možný závod 15x opakovat a být furt na 8mé pozici.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsi profík.:) Můžeš mi dát pár rad? Už pět dní se nemůžu prokousat 2049 sezónou v lize B. 2048 jsem si dával jako nic, ale 2049 v klasických závodech si vůbec nešahám; stále 8 pozice... Bojové, závody na čas a ty s divnou grafikou dám na elite hodnocení, ale klasické hrůza. Soupeři vystřelí jako blesk a já je nejsem schopný dohnat. Přitom mám nejrychlejší káru, nejlepšího autopilota (nemusím ani brzdit do zatáček), startuju na "GO", používám zkratky, rychlostní plošiny, ale prostě si furt nešahám. Jsem něco přehlídnul nebo co dělám blbě? Přece není možný závod 15x opakovat a být furt na 8mé pozici.:cry:

Děláš blbě to že máš nejlepšího autopilota, ten tě hodně zpomaluje. Vypni ho a v ostřejších zatáčkách používej airbrakes (levý analog + []). A taky neni vždycky dobrý mít nejrychlejší káru, na některých tratích se vyplatí vzít o něco pomalejší s lepší ovladatelností, nebo dokonce agility class.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš blbě to že máš nejlepšího autopilota, ten tě hodně zpomaluje. Vypni ho a v ostřejších zatáčkách používej airbrakes (levý analog + []). A taky neni vždycky dobrý mít nejrychlejší káru, na některých tratích se vyplatí vzít o něco pomalejší s lepší ovladatelností, nebo dokonce agility class.

Díky! Už si to zase v pohodě dávám.:psp: Ale i tak je to makačka a o první pozici si stejně můžu nechat jen zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Mimochodem, když zmáčkneš čtvereček do zatáčky (držet), tak ti to dovolí udělat ostřejší zatáčku bez ztráty rychlosti, ale když ho zmáčkneš 2x, tak tě to ještě k tomu hodí trochu do strany (to jsem hodně používal, je to dost důležité). Jinak občas je to problém, taky jsem vždy jel na go a protivníci vystartovali jak kdyby měli 3x silnější lodě :D. Ale dají se dohnat v zatáčkách a v skill shortcuts (zkratky, na kt. potřebuješ skill, jinak tě jen zpomalí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední tušim ještě na elite nemam. Ale time trialy jsou celkem v pohodě ty mam snad všechny, největší problém mam většinou s combaty. A taky nevim jak udělám zónu 65, nejspíš na Solu tam se nedá moc bourat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Combaty mám zas udělané já v pohodě, stačí se trefovat plazmou a zaměřovat se na jednotlivé lodě, za zničení dostaneš +5 :-). A jakou lodí jsi udělal ty time trialy? Tou nejrychlejší, co má špatné ovládání, nebo nějakou jinou? Já zkoušel i ten první prototyp, co se poprvé odemkne, ale to není úplně ono vzhledem k tomu, že se musíš trefovat na ty zrychlující pady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to jedno, já to nejdřív dohrál a pak začal dávat elite passy, ale to jen proto, aby mi hra vydržela déle :-). Jinak nikdy předtím jsem se nesnažil lovit nějaké hloupé trofeje a udělat vše na "elitní čas", ale vzhledem k tomu, že na Vitu těch her moc není, tak se u toho chci zdržet co nejdéle, než hru pošlu dál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to jedno, já to nejdřív dohrál a pak začal dávat elite passy, ale to jen proto, aby mi hra vydržela déle :-). Jinak nikdy předtím jsem se nesnažil lovit nějaké hloupé trofeje a udělat vše na "elitní čas", ale vzhledem k tomu, že na Vitu těch her moc není, tak se u toho chci zdržet co nejdéle, než hru pošlu dál :-)

Přesně tak, co mě ale štve že v singlu je těch závodů neni moc (oproti jinejm Wipeoutům) a MP je jich až přespříliš. Pokusim se udělat platinu ale netěšim se na Beat Zico, v HD měl skoro neporazitelnej čas nevim jak tady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím pochlubit... Vše na elite pass jsem dnes splnil... Už jsem hodil i flintu do žita, ale nakonec jsem se pokusil a vše dodělal... Bohužel MP jde hůře, protože hrozně dlouho čekám, než se do hry vůbec dostanu a pak je ještě k tomu možnost jít na jiný závod, takže se dostanu do grupy a nakonec ani nedělám závod, kt. potřebuju :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu