Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, koupil jsem si PSV z druhé ruky... Byla u toho hra, která je na pam. kartě. Předešlý majitel na PSV nedeaktivoval svůj učet na PS Store, a já nevím jak to mám udělat, když neznám login ani heslo. Jde také nějak udělat to, že tu hru kterou tam měl si tam můžu nějak ponechat a vytvořit vlastní účet? Tu hru bych si tam totiž rád ponechal, když v aukci měl uvedeno že to je s hrou...a teď kdybych zrušil nějak jeho účet tak mi hra zmízí? To je docela podvod nemyslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, koupil jsem si PSV z druhé ruky... Byla u toho hra, která je na pam. kartě. Předešlý majitel na PSV nedeaktivoval svůj učet na PS Store, a já nevím jak to mám udělat, když neznám login ani heslo. Jde také nějak udělat to, že tu hru kterou tam měl si tam můžu nějak ponechat a vytvořit vlastní účet? Tu hru bych si tam totiž rád ponechal, když v aukci měl uvedeno že to je s hrou...a teď kdybych zrušil nějak jeho účet tak mi hra zmízí? To je docela podvod nemyslíte?

to je docela podvod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když PS Vitu připojím k PC a v PC nainstaluji ten program a když si chci pak z PC dát něco do PSV tak to musím dělat zdlouhavě v PSV? nejde to nějak jednoduše v PC, kde proste zkopiruji film do určité složky?

Ne, chtějí tak maximálně omezit možnost prolomení sytému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otázka je jaký YES jsi tam potvrzoval, nepamatuju si z hlavy krok po kroku, musíš potvrdit že chceš udělat restore a format a až ti naběhne psvita do továrního nastavení tak máš na výběr buď že už máš ps účet a chceš se přihlásit a nebo že nemáš a chceš vytvořit nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ti to tu X lidí řekne,jak se to dělá,na vše ti každej odpoví,ale ty nic nechápeš...když nic nechápeš,neptej se,lidi s tebou ztrácej čas...jsem strašně namyšlenej,ale když vidím frajera,kterýmu několik lidí něco vysvětluje a nechápe to,musím něco napsat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Otázka je jaký YES jsi tam potvrzoval, nepamatuju si z hlavy krok po kroku, musíš potvrdit že chceš udělat restore a format a až ti naběhne psvita do továrního nastavení tak máš na výběr buď že už máš ps účet a chceš se přihlásit a nebo že nemáš a chceš vytvořit nový.

Tak tohle mi to tam píše...prostě hned to chce to heslo...

post-19369-14687161358048_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sam jsem mel podobny problem, kdyz jsem koupil jetou Vitu. Ta konzole se registruje k PSN uctu. Je treba se v konzoli do nej prihlasit a odstranit. Me puvodni majitel na zavolani dal heslo, ja ji v menu PSN deaktivoval, on si heslo na webu zmenil, ja udelal restore a prihlasil se svym uctem a hotovo. Logiku nechapu, kdyz nekdo dava v prodeji hry na karte, musi k tomu dat i ten ucet s heslem, jinak to nema smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu