Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Koupil jsem si hru z druhé ruky. Když jí zapnu tak mi to píše že jen 1. majitel může používat trofeje atd... a pokud to chci používat já, tak musím smazat všechny data v té hře. Můžete mi prosím říct jak ty data smažu?

podržíš prst na ploše kde máš ikonu s tou hrou, vyjede ti úprava plochy, pak klikneš na třo ... u ikony té hry a dáš delete, vypneš-zapneš vitu, znova se ti to nainstaluje, ale teď můžeš získávat trofeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dik za odpoved a dalsi dotaz je tu, predpokladam,ze hry se na Vitu instaluji takze muzu mit treba dve instalovane a musi byt vzdy vlozena v pristroji kdyz chci hrat,je tak? Zrejme dostanu pod stromek bundle s hrou a 4GB kartou, staci karta? Predpokladam kdyz stahnu hru ze storu, dohraju a odinstaluju vzdycky si ji muzu znovu nainstalovat...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dik za odpoved a dalsi dotaz je tu, predpokladam,ze hry se na Vitu instaluji takze muzu mit treba dve instalovane a musi byt vzdy vlozena v pristroji kdyz chci hrat,je tak? Zrejme dostanu pod stromek bundle s hrou a 4GB kartou, staci karta? Predpokladam kdyz stahnu hru ze storu, dohraju a odinstaluju vzdycky si ji muzu znovu nainstalovat...?

ano.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat jak je to s prodejem, registroval sem si účet. Teď ji chci prodat, tak sem se odhlásil, dal vitu do továrního nastavení, ale to asi nestačí, že? Musim k tomu dát přihlašovací údaje i když sem tam už zadával kreditku atd? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar, k Vanocum dostanu Vitu a 4GB kartu, kdyz si pak poridim treba 16GB ty veci se nejak daji prekopirovat z karty na kartu nebo se vsechno odznova instaluje na novou kartu?

Můžeš si starou kartu zálohovat do PC přes Vitu a pak si to jen nahrát na novou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, když na PS+ je pro Vitu Uncharted zdarma, půjde mi stáhnou když si koupim PS+ na 3 měsíce? A bude fungovat i po skončení toho placení PS+? Teprve o PS Vita přemýšlím a tohle by asi rozhodlo :)

E: Našel jsem to - budou fungovat jen při aktivním PS+

Upraveno uživatelem playerPS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu