Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash XBOX360 slim ( hardware vs software zasah )


rogal

Otázka

Zdravim komunitu,

som novy majitel XBOX360 SLIM KINECT, 320 GB external HDD

Uz 4 den studujem viacere fora a zbieram detialne instruckie , materialy.... vsetko co sa tyka flashu XBOXu360 SLIM.

No stale sa biju 2 velke rozdielne skupiny flasherov :

1. ta prva skupina tvrdi ze je nutny HW zasah , ze bez toho sa XBOX360 slim flashnut neda

2. ta druha skupina flasharov pise ze nie je nutny ziaden HW zasah ze kazdu SLIM mechaniku vedia flashnut bez HW zasahu

Aka je skutocnost ? Lebo mne to pripada tak ze ta 2 skupina flasherov ktora tvrdi ze nie je potrebny HW zasah to tvrdi iba kvoli tomu aby sa clovek nebal im dat XBOX360 do ruk , ved aj tak uzivatel po flashi doma XBOX nerozobera nevie ci mu tam prevrtali chip alebo nie....

Ak niekto vie na 100% odpoved ci sa da XBOX360 slim flashnut bez HW zasahu dajte vediet.

Dakujem

Z manualov a pokynov som vycital o mojej XBOX360 SLIM toto

MFR date mam : 2012-07-16

Podla MFR date a vzhladu otvorenej mechaniky som vycital ze mam vo nutri nasledovnu mechaniku: Lite On, Typ asi Dg16d4s

To aky FW mam v mechanike neviem kedze som FW mechaniky nezistoval ziadnym softom

Dashboard som si nahral najnovsi 2.0.14719.0

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dreak3go velka vdaka za pekny chronologicky sumar temy - FLASH XBOX360

O zaruku XBOXu a celkovo o plomby na XBOXe sa starat nebudem kedze flashnutim konzoly beriem zodpovednost za zaruku na seba - to neriesim.

Kedze je nutne pri flashi XBOX360 slim ( u vsetkych DVD mechanikach ) aj HW zasah dam to spravit flasherovi - zacvakam 60 - 80 eur.

Mam si od flashera vypitat aj key ? Aku metodu flashu mam zvolit ? Existuje vobec nieco take ze si zakaznik vyberie u flashera sposob flashu ?

Po urcitej dobe ak vyjde novy DB + FLASH pre moju mechaniku a budem nuteny opat re-flushovat mechaniku - bude nutny opat HW zasah alebo bude postacovat uz len SW zasah , cize flash mechaniky podla navodu JF cez jeho soft ?

Ten prvy flash som ochotny , zaplatit no tie ostatne by som bol rad ak by som si vedel urobit sam. Soft a ostatne veci k nemu mam. Ide o to ze nie som zrucny v pajkovani spojov a celkovo nemam kontakty na ludi ktory flasherom predavaju tie ich HW komponenty.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu