Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj ta xzone edice je cool, ale štve mě, že xzone nemá k freedom bonus. ted mám předobjednávku od xzone a u playmana který má medvědí zub a je to levnější. neví někdo, jak zrušit tu objednávku od xzone?

treba zmacknout na svem uctu zrusit objednavku:D Navod for dummy: log in, orders,cancel my order

[TABLE=class: seznam]

[TR]

[TH]Název hry

[/TH]

[TH] Objednáno

[/TH]

[TH] Datum vyzvednutí

[/TH]

[TH] Zrušit

[/TH]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objedavka neni zavazna nemusis si to vyzvednout, ale kdyz das storno objedavky bude to lepsi. Co budes delat s medvedim zubem ? :D To ja budu mít radsi flashku. Jsem zvedavej jak bude velka. :D

Aha ty jsi sběratel. U mě se ani neohřeje a bude putovat dál. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockat, kdyz mam u xzonu predobjednanou freedom edici, tak se k tomu tyhle 4 bonusy nevztahujou?

Tohle budeš mít freedom edici u xzone http://www.xzone.cz/download/ac3fc.jpg a u playmana je to o trosku levnější http://www.playman.cz/obchod/assassins-creed-iii-freedom-edition-x360.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten usb tomahawk atd... je jen u xzone edice, coz je en hra a to od x zone.

ted schanim nekoho kdo mi proda bonusy a veci z join or die a asi napisu na xzone jestli nebudou ty bonusy i ke koupeni. ta objednavka je tedy zavazna jak kde, na playmanovi myslim ze ano

Sent from my iPad 2 using Tapatalk HD

Give me Assassin's Creed CEs!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot 2012-07-30 16:26:14

For Admin: Dobrý den, chci se zeptat jak to bude s bonsuy co mate pro predobjednavky na xzone verzi. Tyka se to xzone verze nebo i collector´s edici. Myslim,ze to bude zajimat vice lidi nez jenom mne. dekuji za odpoved.

Tomáš Pavlata (ADMIN)

2012-07-31 08:27:51

Dobrý den, bude to jen pro Xzone verzi, proto je vedena zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravde za 2,5k kupuju sosku,a nasivky ci usb (doma se mi jich vali desitky) bychom asi uz nevyuzili. No uvidime co nakonec vsechno bude v te edici, kdyz si vzpomenu jak tomu bylou Risen 2: Collector´s edici,jak tam pribalili DLC kody, co tam nemeli byt. U cenegy nikdy nevis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi je teda logika, k edici za 1400 pribalime hromadu blbosti a ti co nam daj 2,5k za FE dostanou velky prd, ale co ja to preziju, stejne to nic extra lakaveho neni, radsi budu mit sosku Connora :)

Bože vy jste fakt sberatelsky maniaci :D nic ve zlem kdyz vas to baví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Predstaveni Connora ;)

http://www.zing.cz/novinky/13942/blizsi-seznameni-s-connorem-z-assassins-creed-3

Zaciname se mi celkem zamlouvat, ezi je ezio, ale verim ze s touhle postavou budu take spokojeny :)

Jnak Jesper Kyd odvedl, alespon zatim se mi to tak zda z toho, co jsem mel moznost slyset, dobrou praci. Opet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Epic trailer,hlavně ten konec jak říkal "Ty které jsi chtěl tak zachránit se nakonec obrátili proti tobě,ale ty stále odoláváš , proč ? Protože nikdo jiný tak neučinil" Connor se mi začíná hodně líbit,je to tak trochu vraždící mašina,která poslouchá jen mentora,jinak už se nemůžu dočkat ! Jinak "Aphelion" a ostatní soundtracky z AC:3 složil Jesper Kyd ? Já slyšel že na 3 dílu dělal nějaký jiný týpek zvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu