Jump to content

SnixPix

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

About SnixPix

 • Rank
  Member
 • Birthday 02/08/1992

Contact Methods

 • Web
  http://www.japanime.webgarden.cz/

Informace

 • Home
  Praha 12
 • Hobby
  Americký Fotbal, Soccer =)
 • Work
  Student/ plus v pracovním nasazením
 1. Zdravím, tak konečně problém vyřešen a já pařím AC3 jak divý. Chyba byla při načítání disku v online sekci. když se stahovali prvky s grafikou asi, nebyla mi doložená jejich část, ubisoft mi poslal na appstore, kde dodali nějaký prvek, který mi to umožnil, pouze jsem restartoval hru. Díky za snahu :)
 2. Ahoj, Foto tedy dnes dodám, na ps3 jsem nehrál už dlouho, mrzelo mě to, co se s tím stalo, sílu s tím jít někam a pouštět jim to,aby se přesvědčili, že chyba bude na mé či na na jejich straně. Bohužel jsem zakoupil Mortal Kombat 9 a nevím proč,ale je to také rozmazané.. Dá se říct, ( low grafika ) že není všechno na 100% ohledně hratelnosti v pozadí.Dnes pokusím up fotku
 3. Ahoj!, neboj byl jsem také slušně vychovaný.. 1. maku si mě přidal na fb a komunikujeme, dal mi dobré rady,ale bohužel pořád to samé. 2. Jak někdo z fotky může usoudit co tomu asi je? Nechápu, když to vyfotím tak bez tak uvidíš to co jsem prostě popsal. Klasická hra, pouze je low grafika to je vše co bych ti řekl, fotku tedy dodám. Nevím jak někdo z fotky usoudí co tomu je, když to zatím nikdo nezvládl :)
 4. Ahoj!, neboj byl jsem také slušně vychovaný.. 1. maku jsem si přidal na fb a komunikujeme, dal mi dobré rady,ale bohužel pořád to samé. 2. Jak někdo z fotky může usoudit co tomu asi je? Nechápu, když to vyfotím tak bez tak uvidíš to co jsem prostě popsal. Klasická hra, pouze je low grafika to je vše co bych ti řekl, fotku tedy dodám. Nevím jak někdo z fotky usoudí co tomu je, když to zatím nikdo nezvládl :)
 5. Byl jsem včera u známého má AC3, samou TV a jede mu to na 100% zítra beru svojí hru k němu..
 6. Představ si rozmazanou hru nebo hru s low grafikou a je to.. nebudu zde zbytečně dávat foto..
 7. Nevím proč admini přehodili mé téma právě zde, naprosto kravina! Problém je stále nevyřešen.. nevím co s tím, foto mám,ale tam uvidíme jak je prostě špatná grafika ve hře to je vše u jiné hry to nedělá, děkuji za rady udělám pro to vše,abych mohl hrát ac3.. díky
 8. Udělal jsem všechno, zkusil jsem i jinou TV. Všechno jde, až na as3, pořád grafika je stejná.. :( fakt nevím co s tím
 9. Na co bych si měl hrát v nastavení v Tv?! Ostatní hry normálně jedou na 100% kvalitě... pouze je tento problém pouze u AS3..
 10. Takže jsem zase na začátku, děkuji za rady.. když poradíte jak pořídit screen ze hry, tak to zde mohu upnout..
 11. Bohužel, hra mi sice běží na 1080p,ale je to prostě rozmazané...
 12. Díky za rady, teď jsem dorazil domů, jdu do zkusit..
 13. Ahoj, díky za radu, ano vím,že se nikde high grafika nenastavuje, není to PC hra, jsem v tom nový, nemohl jsem nic najít. Děkuji ti za radu jdu to zkusit
 14. Právě! V menu jedu na 1080p, zapnu hru a dá se to automaticky na 720p, ale myslím si,že tím to není. Jak jsem psal, nevím kde nastavit high graf..
 15. Já už prostě si nevím rady, nikdo mi nedokáže poradit, psal jsem snad už všude... Nevím co se stalo od té doby co jsem se regnul na Uplay, se snížily detaily hry v assasinu 3. Hra funguje to ano, ale koukat se na to nedá.. jako kdybych hrál na low detaily..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy