Jump to content

SnixPix

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SnixPix

 1. Zdravím, tak konečně problém vyřešen a já pařím AC3 jak divý. Chyba byla při načítání disku v online sekci. když se stahovali prvky s grafikou asi, nebyla mi doložená jejich část, ubisoft mi poslal na appstore, kde dodali nějaký prvek, který mi to umožnil, pouze jsem restartoval hru. Díky za snahu :)
 2. Ahoj, Foto tedy dnes dodám, na ps3 jsem nehrál už dlouho, mrzelo mě to, co se s tím stalo, sílu s tím jít někam a pouštět jim to,aby se přesvědčili, že chyba bude na mé či na na jejich straně. Bohužel jsem zakoupil Mortal Kombat 9 a nevím proč,ale je to také rozmazané.. Dá se říct, ( low grafika ) že není všechno na 100% ohledně hratelnosti v pozadí.Dnes pokusím up fotku
 3. Ahoj!, neboj byl jsem také slušně vychovaný.. 1. maku si mě přidal na fb a komunikujeme, dal mi dobré rady,ale bohužel pořád to samé. 2. Jak někdo z fotky může usoudit co tomu asi je? Nechápu, když to vyfotím tak bez tak uvidíš to co jsem prostě popsal. Klasická hra, pouze je low grafika to je vše co bych ti řekl, fotku tedy dodám. Nevím jak někdo z fotky usoudí co tomu je, když to zatím nikdo nezvládl :)
 4. Ahoj!, neboj byl jsem také slušně vychovaný.. 1. maku jsem si přidal na fb a komunikujeme, dal mi dobré rady,ale bohužel pořád to samé. 2. Jak někdo z fotky může usoudit co tomu asi je? Nechápu, když to vyfotím tak bez tak uvidíš to co jsem prostě popsal. Klasická hra, pouze je low grafika to je vše co bych ti řekl, fotku tedy dodám. Nevím jak někdo z fotky usoudí co tomu je, když to zatím nikdo nezvládl :)
 5. Byl jsem včera u známého má AC3, samou TV a jede mu to na 100% zítra beru svojí hru k němu..
 6. Představ si rozmazanou hru nebo hru s low grafikou a je to.. nebudu zde zbytečně dávat foto..
 7. Nevím proč admini přehodili mé téma právě zde, naprosto kravina! Problém je stále nevyřešen.. nevím co s tím, foto mám,ale tam uvidíme jak je prostě špatná grafika ve hře to je vše u jiné hry to nedělá, děkuji za rady udělám pro to vše,abych mohl hrát ac3.. díky
 8. Udělal jsem všechno, zkusil jsem i jinou TV. Všechno jde, až na as3, pořád grafika je stejná.. :( fakt nevím co s tím
 9. Na co bych si měl hrát v nastavení v Tv?! Ostatní hry normálně jedou na 100% kvalitě... pouze je tento problém pouze u AS3..
 10. Takže jsem zase na začátku, děkuji za rady.. když poradíte jak pořídit screen ze hry, tak to zde mohu upnout..
 11. Bohužel, hra mi sice běží na 1080p,ale je to prostě rozmazané...
 12. Díky za rady, teď jsem dorazil domů, jdu do zkusit..
 13. Ahoj, díky za radu, ano vím,že se nikde high grafika nenastavuje, není to PC hra, jsem v tom nový, nemohl jsem nic najít. Děkuji ti za radu jdu to zkusit
 14. Právě! V menu jedu na 1080p, zapnu hru a dá se to automaticky na 720p, ale myslím si,že tím to není. Jak jsem psal, nevím kde nastavit high graf..
 15. Já už prostě si nevím rady, nikdo mi nedokáže poradit, psal jsem snad už všude... Nevím co se stalo od té doby co jsem se regnul na Uplay, se snížily detaily hry v assasinu 3. Hra funguje to ano, ale koukat se na to nedá.. jako kdybych hrál na low detaily..
 16. Ahoj, a teď k mému problém :D Zakoupil jsem si novou hru " mortal kombat komplete edition " a hra běží na 1080p a prý hry využívají jenom 720 p. Tak ja to tedy je? Bohužel s Assasinem je pořád problém, prostě jako kdyby grafika byla snížená na low detaliy.. nedokonalé křivky u obličejů. Nevidím nic v dálce.. apod.. takové rozmazané..
 17. Ahoj, díky za typy, určitě zkusím =)
 18. No jak jsem psal je to prkotina, hrál jsem hru na High detaily a teď jakoby bych to hrál na low.
 19. Ahoj, díky za radu, ale tím to opravdu není =D protože hraji přes HDMI na ps3 a na pc jsem ještě RGB =D. Ale i tak díky. Zkazilo se to, když jsem se registroval na youplay. Grafika se snížila, myslím tím detaily, nic není dodělané a postavy ve hře vypadají jako gumoví medvídci. Je to nějaká prkotina určitě,ale prostě nemohu na to přijít.
 20. Ahojte! mám takový problém, jsem hrdý majitel konzole ps3. víz: http://www.jrc.cz/hra_ps3_sony_playstation_3_konzole_500_gb_new_assassins_creed_3 . Mám takový problém, hra běží super ps3 také, hrál jsem hru naprosto fajn, řekl jsem si,že jsi zkusím multyplayer, vše jsem udělal, zaregistroval jsem se na uplay vše ok. Najednou jsem zapnul hru po nějaké době single player a měl jsem naprosto rozmazanou grafiku, no nevím jak to napsat, prostě znáte to, jste na Pc hrajete hru a buď si snížíte nebo zvětšíte detaily ve hře apod. Prostě dá se říct,že je to naprosto rozmazané a nedokonalé, nevím kd
 21. Koupil jsem si asi 1-2 hry z appstore, ale tohle neznám, tak jsem napsal, je to něco jako na způsob crackování her v Pc za pomoci Daemon tools?
 22. Ahoj, mohu se zeptat o co přesně jde? Mám Iphone 5 teprve od Vánoc. Děkuji za stručně vysvětlení ....
 23. No tak jsem se informoval a našel jsem si to =) http://prehistoric-games.com/ tato hra ještě není přístupná v appstore,ale do konce ledna bude. Jinak díky za další typy :)
 24. Zdravím, mám otázku na tuto super hru, ti co mají Android už mohou hrát tuto již dlouho. Velmi do doporučuji. Má otázka je, je tato hra dostupná Pro Iphony? Hledal jsem v Appstore,ale nic jsem bohužel nenašel. Zde je odkaz na tuto hru: kde si můžete všimnout, že tato hra je také pro Iphone, ale jak jsem psal, nemohl jsem najít.Plus je naprosto zdarma =) P.S. Jsem hrdý majitel Iphone 5, můžete mi někdo doporučit hry? Ve stylu jako je tato? Mám rád Tycoony, stavět nějaké město, farmu, zvíře, plošinovku apod? A jestli znáte nějakou stránku či kanál na youtube, kde doporučují hry na iphon
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy