Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 1000 vs 3004


wariorpolni

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

E1000 nemá Wifi, což je podle mě asi to nejhorší - žádný net, žádný multiplayer. A taky má mono reproduktor. PSP 3000 má wifi, má stereoreproduktory a má i mikrofon, akorát display je trochu nekvalitní (horizontální pruhy). Já bych šel do staré dobré PSP 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Celkovej rozdíl je ten, že E-1000 je jen ořezenina a funkce co zůstaly jsou na nižší úrovni. Lepší volba je sehnat 3000 bazarovku.

jenže když chce člověk novej stroj a né nějakou zaprášenou obouchaninu od nějakýho prasete, proč by si nemohl koupit E1000? wifi tam nepotřebuju, na 2000ce jsem ho stejně ani jednou nepoužil, stereo reprák mě taky žíly netrhá, od čeho jsou sluchátka že jo...jediný, co mě teda dostalo - jak psal někdo vejš - ono vážně nemá UMD mechaniku? nebo jen ten dotyčnej nevěděl, o čem vlastně mluví???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu