Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde hrajete ?


Hedvin

Recommended Posts

Měl bych takový výjimečný dotaz, kde paříte na konzoli ? Jestli vlastníte televizi, či monitor a kde paříte, například na gauči, v posteli, u stolu atd. Já osobně nevlastním konzoli, ale zajímalo by mě to. Trochu OT, ale ani nevíte jak vám závidím konzoli, nejraději bych jí měl ihned, ale bohužel finance mě tlačí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si ji porid na splatky, pokud pracujes... a nemusis zavidet (ostatne neni ani moc co.-)

ja ji mam doma, v pokoji u telky pred gaucem, vc domaciho kina (ps3 pouzivam na prehravani bluray disku).

Já si myslim že je závidět hodně. Už jenom ta pohoda, né se krčit u počítače. Pro mě jsou konzole docela podstatné, protože nejsem náročný hráč na grafiku, ale především na hratelnost, což jsou konzole na tohle nejlepší. A bohužel nepracuji, ale studuji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim že je závidět hodně. Už jenom ta pohoda, né se krčit u počítače. Pro mě jsou konzole docela podstatné, protože nejsem náročný hráč na grafiku, ale především na hratelnost, což jsou konzole na tohle nejlepší. A bohužel nepracuji, ale studuji.

konzoli sem si porizoval z toho samyho duvodu co rikas ty, kvuli pohode, odpocinku atp... ale po 4 letech co ji mam, tak nevim, obcas dost premyslim, ze opet presednu k PC. Uvidime co prinese nova generace konzoli... ale to neni k tematu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem taky student a byl jsem schopnej se dostat k penězům na koupi PS3(tehdy ještě stála 7,5k :( )...takže takhle ...sám jsem si dokonce koupil i mobil za 8k...nedá se vymlouvat na to, že jsi student...brigáda snad neexistuje? :/ seš asi línej a čekáš ,až ti penize daj rodiče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám xbox už 4 roky, sem taky student ale šetření je mohutná věc. Jinak brigáda taky pomůže. Osobně raději hraju na PC, když můžu a konzoli mám už jen na limitky protože do té doby sem neměl dobré PC. Jinak hraju na krásně měkkém gauči na TV :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem taky student a byl jsem schopnej se dostat k penězům na koupi PS3(tehdy ještě stála 7,5k :( )...takže takhle ...sám jsem si dokonce koupil i mobil za 8k...nedá se vymlouvat na to, že jsi student...brigáda snad neexistuje? :/ seš asi línej a čekáš ,až ti penize daj rodiče...
O prázdninách jsem měl příležitost, jenže jsem měl úraz a strávil jsem téměř celé prázdniny v nemocnici. :( A v zimě moc brigádu nenajdeš. A na to abych si koupil konzoli a k tomu televizi, opravdu teď nemam finance.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mekáč nebo nějakej fast food? Tam by se možná našlo místo...

nebo i doplnovat cerstve zbozi treba v kauflandu, nebo v albertu atp... :)

btw Hedvin, kdyz na nej ted nemas, tak ani nema smysl nad tim premyslet, nebo te to bude stvat jeste vic ze ji nemas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mekáč nebo nějakej fast food? Tam by se možná našlo místo. Navíc, tv zatím nepotřebuješ, stačí monitor a až na šetříš, může vzít tv. + xbox nemusí být novej ;)
Potřebuju tv, protože mam špatný monitor na to, ale brigády tady řešit nebudeme, ale jínak díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli milujes multiplayer tak zustan u PC, na zadny konzoli nenajdes multiplayer lepsi...

Tvuj názor. :) Mě k PS3 tahají hlavně exkluzivity, například Uncharted, Heavy Rain, God of War. A je mi jedno jestli tam bude multiplayer nebo ne. Jenom by to bylo pro mě třešnička na dortu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár příspěvkama si říkal, že ti na multiplayeru záleží, citace: "A flash nechci mít, protože miluju multiplayer". Už to tu nebudu řešit, nesmyslné téma :)

Promiň ale nikdo tě tu nedrží. Tys mě prostě nepochopil. Mam rád hry s multiplayerem. Ale když ho hra nemá, nevadí. A nechci kvůli nějakému flashu ztratit multiplayer a ostatní funkce ohledně internetu. Nechci se bát rizika banu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncharted 3 ma multiplayer...a U2 tušim taky,tam si stahnes nejaky DLC a normalně MP máš th0ca...takže jako...nemáš moc dobrý informace a to prodáváš hry :D...já třeba našel brigádu i v zimě,chodím občas někam vyhrnovat sníh(to už ted ne,ale dnes napadl ,tak snad soused dědek bude chtit :D )...a třeba doplnovani zboží někde, nebo třeba v pekárně občas někoho chtěj...stačí nebejt línej, když něco chceš ,tak nebreč ,že na to nemáš, když mit mužeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncharted 3 ma multiplayer...a U2 tušim taky,tam si stahnes nejaky DLC a normalně MP máš th0ca...takže jako...nemáš moc dobrý informace a to prodáváš hry :D...já třeba našel brigádu i v zimě,chodím občas někam vyhrnovat sníh(to už ted ne,ale dnes napadl ,tak snad soused dědek bude chtit :D )...a třeba doplnovani zboží někde, nebo třeba v pekárně občas někoho chtěj...stačí nebejt línej, když něco chceš ,tak nebreč ,že na to nemáš, když mit mužeš...
Špatně sis jeho příspěvek přečetl, on píše že U2 A U3 mají multiplayer. Však já nebrečim, pouze to tady sděluji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu