Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

red dead redemption hrani online


marklar1468623706

Recommended Posts

zdravim hraci chtel bych se zeptat zda by se nenasel nekdo kdo by zaparil online s headsetem RDR..... ta krajina me uchvatila, atmosfera je neuveritelna a miniher tam je nestydate moc a vadi mi ze nikdo koho znam RDR nema..... tak jestli se nekdo najde budu rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj.Já hraju Red dead Redemption..headset mám..ale ještě jsem ho nepoužila..píšu prostřednictvím profilu mého přítele, protože já taky sháním lidi na hraní, tak mi to včera ukázal.:) Tak si mě přidej do přátel na ps3 jsem tam jako greenezio. Jo a pak prosim napis do zpráv, že to jsi ty..:) Nebo si mě najdi na FB jestli máš.A můžem pokecat o RDR.

Budu se těšit.

Ahoj

greenezio - Verča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli je ještě možnost si s Vámi zahrát? Red dead jsem koupil před nedávnem a dost mě oslovil ale koukal sem že je docela problém najít lidi z našich končin co by ho aktualně hráli. Bohužel jsem bez headsetu. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze si s nama nezahrajes, nepozval si nas na party...XDDD

ne sranda, abych zase nenastval adminy...pridej si me, tomma a marklara, s tema jsem hral vcera, za ostatni nemuzu mluvit :D

tak dneska jsem ready cca tak od 17:00, dneska si vas pridam do psn.

Jinak co mate v planu a jake trofeje budete chtit delat(abych se pripravil pres ps3trophies), nektere mam,ale nebranim se kterymkoliv,protoze lvl up musi byt a cesta je dlouha do 50 lv, myslim,ze jsem 24 nebo 25 lv.

Jinak vsechny datadisky mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marty5 : Jo tak si mě hoď do přátel na ps3..budu ráda..:) alespoň nás bude víc. Taky by bylo dobrý třeba jestli máš/te Undead nightmare..to je taky občas prča..:) Jo a když mi si mě přidáš/te tak prosim napiste ze jste to vy z console fora ju? Díkys :)

Verča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu