Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psv a wifi


mates ps3

Otázka

Ahoj hodne často se mi stáva že se mi odpojí wifi je to například při přechdou z hraní do menu psv a zapnutí browseru si najdenou vsimu že wifi už neni připojená a to jěšte před hraním byla třeba u telefonu se nic takovýho nestáva ani když to drzim oběma rukama mám Nokii e7

Nevíte čim to muže bejt???? signál jsou vetsinou dva ty pul kruhy nebo co to je takže bych rekl ze dobrej signál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj hodne často se mi stáva že se mi odpojí wifi je to například při přechdou z hraní do menu psv a zapnutí browseru si najdenou vsimu že wifi už neni připojená a to jěšte před hraním byla třeba u telefonu se nic takovýho nestáva ani když to drzim oběma rukama mám Nokii e7 Nevíte čim to muže bejt???? signál jsou vetsinou dva ty pul kruhy nebo co to je takže bych rekl ze dobrej signál
Pri spusteni her se wifi automaticky vypina.V levem hornim rohu se ti ukase tabulka:"The network features has been disabled" Nevim jestli je to u vsech her.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se, ale to jsem nějak nepochopil. Tak když hraji jen singelplayer tak se mi wifina vypne a jak si ji mám zapnout ve hře? Hraji jen demo Uncharted, ale v ponděli budu mít plnou hru. Tak když se mi to zase vypne jak to mám zapnout? A ty trofeje získávám v singlu i multiplayeru? A ještě mě zajímá když dám pak, že chci hrát multiplayer bude to po mě asi chtít kod a ten najdu v té originál hře? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Omlouvám se, ale to jsem nějak nepochopil. Tak když hraji jen singelplayer tak se mi wifina vypne a jak si ji mám zapnout ve hře? Hraji jen demo Uncharted, ale v ponděli budu mít plnou hru. Tak když se mi to zase vypne jak to mám zapnout? A ty trofeje získávám v singlu i multiplayeru? A ještě mě zajímá když dám pak, že chci hrát multiplayer bude to po mě asi chtít kod a ten najdu v té originál hře? díky
Kdyz hru stopnete a pujdete do LA menu(zmacknete PS),tak nahore najdete refresh button(modre sipky)-to je nejrychlesi zpusob jak trofeje aktualizovat.Jde to ikdyz zapnete browser,near,trofeje(cokoliv co zapne wifi) tak se trofeje aktualizuji.Multiplayer myslis asi online pass-ano ten v krabicove verzi najdes,ale Uncharted nema multiplayer,tudiz tady online pass nenajdes.Jinak,hry ktere maji multiplayer wifi nevypinaji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu