Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

video converter pro psv


mates ps3

Otázka

Ahoj lidi neustále hledám nejlepší video converter pro psv už jsem zkusil any video converter nejaky convertery pro psp taky format factory ale furt nic v pocitaci se to vzdycky dodelá pak to nactu přes ten pskovej file manager nebo co to je a třeba hodinu a pul dlouhej film v hd mám v pc rozloženej na 2 čáasti takže je dám obe na konvertování ony se dodelaj hodim to do psv a tam to hlasí že každá ta část má jenom 3 minuty přitom jedna by mela mít asi hodinu a čtvrt a ta druhá patnáct minut eres mě to a nevim čim to je????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidi neustále hledám nejlepší video converter pro psv už jsem zkusil any video converter nejaky convertery pro psp taky format factory ale furt nic v pocitaci se to vzdycky dodelá pak to nactu přes ten pskovej file manager nebo co to je a třeba hodinu a pul dlouhej film v hd mám v pc rozloženej na 2 čáasti takže je dám obe na konvertování ony se dodelaj hodim to do psv a tam to hlasí že každá ta část má jenom 3 minuty přitom jedna by mela mít asi hodinu a čtvrt a ta druhá patnáct minut eres mě to a nevim čim to je????
Sorry za OT,ale to je ta nejdelsi veta co jsem kdy videl :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu