Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSV Videoconverter


Negto

Recommended Posts

Popcorn.png

Určitě na internetu najdete spoustu programů, ale rozhodl jsem se dát zde návod na ten, který používám já.

Sice jich existuje spousta, ale tenhle je podle mě špička.

Konečná velikost souboru je ucházející a ohledně rychlosti patří taktéž ke špičce.

Leawo Video Converter (kdyby někdo nenašel na internetu, PM ..)

Myslím si, že podle návodu to zvládne každý, ikdyž program není v CZ.

step1nt.jpg

step2c.jpg

step3nb.jpg

Free Video to Sony PSP Converter (DVD VIDEO SOFT*)

Jak už je známo z názvu jedná se free software. Prozatím mám s tím to programem jen dobré zkušenosti takže mohu jen doporučit.

Co se rychlosti a velikosti týče tak pro mě je oboje dostačující, s ostatními programy jsem neporovnával.

Beznzvu1.png

Návod od K-Kiro

Xvid4PSP

Po více ne? roce začal Winnydows opět pracovat na své aplikaci Xvid4PSP. K dispozici je nyní nový build betaverze 6.0, 100% nezávislý na systémových kodekách.

Xvid4PSP je aplikace, která vám umožní konverzi videa do formátů pro PSP včetně podpory MP4 AVC / H.264, ale i pro další zařízení jako jsou PS3, iPod, iPhone, Xbox 360, BlackBerry, SonyEricsson, Nokia, nebo PC.

Pro správný chod programu musíte mít bezpodmínečně nainstalovaný Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 a operační systém Windows Vista/7, nebo Windows XP SP1/2. DirectX již není pro spuštění aplikace potřebný, ale využívá ho filtr 3D GPU.

Verze 5.0xx musí být pou?ívána s dekódérem YV12, který je například součástí kodeků Klite Codec Pack, XviD codec, nebo DivX codec. Aplikace využívá jádro AviSynth pro dekódování a úpravu souborů. AviSynth je součástí FULL verze Xvid4PSP, ale může být instalován i samostatně.

Download: [Xvid4PSP v6.0 DAILY]

Download: [Xvid4PSP v5.037 FULL (by Winnydows)]

Download: [Xvid4PSP v5.037 r90 FULL (by FCP+EVR)]

xvid4psp5sm.jpg

Další doporučené programy:

Xvid4PSP (tekken90)

Handbrake (deepthroa)

any conventer (bartokar)

Pokud chcete doporučit další converter napište do komentářů, když uděláte návod pomocí screenů bude to + ​:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Free Video to Sony PSP Converter (DVD VIDEO SOFT*)

Jak už je známo z názvu jedná se free software. Prozatím mám s tím to programem jen dobré zkušenosti takže mohu jen doporučit.

Co se rychlosti a velikosti týče tak pro mě je oboje dostačující, s ostatními programy jsem neporovnával.

Beznzvu1.pngZařízení vybereme PSV

Beznzvu2.pngPřidám video


Beznzvu3.pngbitrate doporučuji 3 Mbit/s


Beznzvu3-1.pngA kliknu na convert

* DVD VIDEO SOFT Obsahuje jako celek 47 programů. Každý jde stáhnout samostatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Přidáno do prvního Topicu, děkuji

Dnes tu najdete ještě návod na Xvid4PSP

jak to mam nastavit? obrazek tady se mi nezobrazuje, kdyz jsem zkonvertoval a nahral do vity tak to nejde pustit...

edit: Problem vyresen, dal sem tan nastaveni Apple touch 4G, rozliseni vity (960*544) a uz to funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že záleží na železe,ale to byl asi nějaký extrém. Když jsem pak předělal menší soubor 300Mb tak to jelo jak po másle,jen s tím rozdílem,že mi Víťa napsal,že je to nepodporovaný formát.Tak vlastně nevím proč jsem to konvertovar . :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

:D Tak běžte na uložto.cz a stáhněte tam rovnou film v mp4 :) Je tam skoro vše a co není tam tak je např na hellshare nebo na podobných serverech .... :) Stahuju to 10 min :) ... jen pro ty co předělávaj filmy na videa vám samořejmě musí pomoci nějakej converter a souhlasim s tim Handbrake je to špička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu