Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém se spuštěním flashkarty Acekard 2


jockie

Otázka

Dobrý den koupil jsem si do svého nintenda ds lite flashkartu Acekard 2.Flashkartu jsem normálně zapl a po načítání se mi ukáže černá obrazovka a napíše to :The skin EvoR cant be found Adv. EvoR couldnt be found either Please delete globalsettings. ini and restore Adv. EvoR theme.Byl bych moc rád kdyby jste mi napsali v čem je problém a jak ho vyřešit ale prosím co nejvíce.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. FORUM neni ONLINE PORADNA a je jen malo lidi, kteri tu sedi 24 / 7 (hodin/dni) v tydnu

2. Jak uz psal ROMIK - EDITUJ a ja pridavam NESPAMUJ a CEKEJ na vyjadreni - chapu, ze mas problem a spechas, ale par hodin by se to NEPO*ALO, ze?

3. Tvuj problem je, ze jsi blbe nahral system (hadam, ze jsi pouzil nektere z AKAIO verzi), tudiz k prvnimu dotazu ohledne ADV.EVOr je, ze ti ve slozce ___AIO/UI/ chybi zakladni tema, bez ktereho nevidis nic.

Co ti doporucim, udelej nasledujici:

a) zformatuj pametovou kartu pres Panasonic SD Formater (najdes na strance filetrip.net , kdyz das to cervene slovo do policka SEARCH)

b) stahni si nejnovejsi AKAIO system ze stranek AKAIO.NET

http://www.akaio.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=1059

c) rozbal ten soubor a VSECHNY SLOZKY A SOUBORY NAKOPIRUJ NA PAMETOVKU

d) vytvor si slozku HRY a do ni nacpi par her

e) vloz do DS a spust

Pri prvnim spusteni to muze byt trosku pomalejsi, jelikoz se vytvari par systemovych souboru s nastavenim atd.

Pokud jsi udelal vsechny kroky a porad ti to blbne -> existuje sekce BAZAR nebo AUKRO.CZ , kam te odkazu kvuli prodeji tveho DS s prislusenstvim, a to z duvodu totalni negramotnosti a nepochopeni zakladu uz tak jednoducheho herniho systemu (vlastne uplne nejjednodussiho, se kterym jsem se setkal)

Tema zamykam a doufam, ze se nebudes nadale rozepisovat. V pripade problemu mi napis soukromou zpravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu