Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident Evil: Operation Raccoon City


Valecm

Recommended Posts

Vyzkoušeno, a nedohráno, zřejmě ani už nikdy nedohraju.

Z residenta se stupidně stala z výtečné hororové adventury jen obyčejná přímočará third person střílečka bez nádechu atmosféry. Prostě serie Residentu jde podle mého čím dál tím více do ho*en. Bohužel. Alespoň že Silent Hill mě nezklamal příběhem.

Je jasné že takhle to někoho baví, ale mne už ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušeno, a nedohráno, zřejmě ani už nikdy nedohraju.

Z residenta se stupidně stala z výtečné hororové adventury jen obyčejná přímočará third person střílečka bez nádechu atmosféry. Prostě serie Residentu jde podle mého čím dál tím více do ho*en. Bohužel. Alespoň že Silent Hill mě nezklamal příběhem.

Je jasné že takhle to někoho baví, ale mne už ne :(

a jsou tam zombici nebo uz teda vubec? me naposledy bavil 5tej dil a nevim co tohle.. tak se ptam prave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tato hra dělá ostudu značce Resident evil!! Kde jsou časy jak v prvních dílech bylo plno puzzle a muselo se řádně přemýšlet. Poslední dobou jen samé akce a rychlokvašky. Proč neudělají klasický Resident evil, ach jo a já myslel, že se dočkám akční adventury jako dříve. Tohle hrát nebudu škoda dvd. A pokud bych si ji koupil, škoda peněz!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to se vědělo už hodně dopředu, že toto nebude původní Resident Evil (bohužel), ale Capcom oznámil ještě jednu hru Resident Evil, ale i tam nevidím návrat ke kořenům, sice se to něčím vrátí do starých kolejí (nebude to tak akční jako ORC), ale i přesto sednu raději k prvním dílům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes rano jsem hodil na xko a jeste dnes dohrano,,,hratelnost 6/10 grafika 7/10 zabava 7/10 vyuzity potencional c1/10

celkove ta hra jak rychle zacla tak i skoncila,,,

velkej pruser to je a pritom to melo potencional,

POZOR SPOLIER!!!!!!!!!!

jinak konec hry ci zabit Leona nebo ochranit me dostala,,,jednotka ktera spolu prosla raccon city pak do sebe zacne palit jen kuly Leonovi ??picovina nejvetsi. nejhorsi resident evil od dob survivoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že jsem tu hru docela promeškal, ale zase jak se dívám, tak moc nadšeně nepíšete.

Jinak souhlasim s Bagrudem, že už před vydáním bylo jasný, že to nebude jako ostatní předchozí díly. Je tam teda aspoň ten splitscreen? Jaká je herní doba?

Btw: jinak souhlasim první díly byly o dost lepší, to byly časy, když jsem to jako malej pařil na PSone, jednička byla pro mě moc těžká, tak jsem hrál dvojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že jsem tu hru docela promeškal, ale zase jak se dívám, tak moc nadšeně nepíšete.

Jinak souhlasim s Bagrudem, že už před vydáním bylo jasný, že to nebude jako ostatní předchozí díly. Je tam teda aspoň ten splitscreen? Jaká je herní doba?

Btw: jinak souhlasim první díly byly o dost lepší, to byly časy, když jsem to jako malej pařil na PSone, jednička byla pro mě moc těžká, tak jsem hrál dvojku.

dobre, ja nerikam ale ze jsem cekal stary resident evil, ale potencional byl hodne velkej.

kdyby tam necpaly porad nejaky u.s. army,,,,ve hre je dost nesmyslu.

me osobni hodnoceni a to pridavam ze jde o resident evil 5/10

prvni mise byla pritom bezvadna a tak krasne to zacinalo.

herni doba cca 4-5 hodin , bez umirani si troufnu rict 4 hodiny-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu