Jump to content

Rayman: Origins PSV


javak810i

Recommended Posts

Zdravím!

Rozhodně nejsem sám, kdo vlastní tuto perfektní plošinovku. A právě na ostatní majitele budu směřovat svůj dotaz. Chtěl bych ji dohrát 100% a získat platinovku, ale mám problém. A sice s těmi červenými "cosi" ve tvaru "zubu"? Každopádny ty malé halzlíky, které máte sbírat. V každém levelu jsou 2 a v jejich blízkosti jsou slyšet ty typické zvuku.

Jenže já mám problém je najít. Ve 2. levelu, kdy jste se s nimi prvně seznámili, tak tam byl ten první celkem viditelně schován v tom kameni, ovšem s těmi dalšími už mám problém. Konkrétně se jedná o toho druhého v druhém levelu a o oba dva ve 3. levelu. Vždycky se dostanu do lokace, kde slyším ten zvuk, ale za boha je nikde nevidím.

Help?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak už mám taky platinu. Ale kurňa, ty poslední mise a ta skrytá, to byl nářez. Od dob Super Mario Land na GBC jsem snad nezažil větší frustraci a klení :D. No, občas přemýšlím, jestli má cenu hrát takové hry, u kterých člověk nadává jak mu to nejde a nemá šanci se bavit, nebo relaxovat. Každopádně nelituji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

maaaaam platinu :)

najvacsi problem som mal s tymi lietajucimi levelmi... ALE na nete som nasiel asi najlepsiu radu pre tuto hru, ked strielate, nedrzte X ale stlacajte ho vtedy striela rychlejsie :) potom to bolo easy.. skryty level bol sice tazky ale da sa to.. najvacsiu frustraciu som mal so speed trophies v poslednom svete.. to bol hardcore :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rikal jsem si, jestli tu najdu tema o teto hre. Pro me hra roku (minimalne). Dokonale padnouci na handheld platformu (na velkych konzolich bych ji nehral).

Presto koukam, ze takto hluboko , jako ostatni, jsem do ni nesel. Komplet projeto, ale bez kompletovani zubu / lumiku, atd. Pouze hlavni + odemykatelne levely - ale jednim slovem nadhera. Doufam, ze i pokracovani bude na VITU, nebo alespon na 3DS.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Tak jsem cca v půlce. Mám asi 145 elektonů s tím, že plním všechno. Akorát mě štve, že není žádná trofej za kompletní získání medailí za sbírání lumíků (přes 350 v misi ;)). Nebo to je ta skrytá trofej?

Jo a jak se dělá air to swip kombo? :D

Ako sa ti ich podarilo pozmierať viac ako 350 v misii? Ja mám niekedy problém pozbierať ich cez 200.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy