Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rayman: Origins PSV


javak810i

Recommended Posts

Zdravím!

Rozhodně nejsem sám, kdo vlastní tuto perfektní plošinovku. A právě na ostatní majitele budu směřovat svůj dotaz. Chtěl bych ji dohrát 100% a získat platinovku, ale mám problém. A sice s těmi červenými "cosi" ve tvaru "zubu"? Každopádny ty malé halzlíky, které máte sbírat. V každém levelu jsou 2 a v jejich blízkosti jsou slyšet ty typické zvuku.

Jenže já mám problém je najít. Ve 2. levelu, kdy jste se s nimi prvně seznámili, tak tam byl ten první celkem viditelně schován v tom kameni, ovšem s těmi dalšími už mám problém. Konkrétně se jedná o toho druhého v druhém levelu a o oba dva ve 3. levelu. Vždycky se dostanu do lokace, kde slyším ten zvuk, ale za boha je nikde nevidím.

Help?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem cca v půlce. Mám asi 145 elektonů s tím, že plním všechno. Akorát mě štve, že není žádná trofej za kompletní získání medailí za sbírání lumíků (přes 350 v misi ;)). Nebo to je ta skrytá trofej?

Jo a jak se dělá air to swip kombo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky platinu. Ale kurňa, ty poslední mise a ta skrytá, to byl nářez. Od dob Super Mario Land na GBC jsem snad nezažil větší frustraci a klení :D. No, občas přemýšlím, jestli má cenu hrát takové hry, u kterých člověk nadává jak mu to nejde a nemá šanci se bavit, nebo relaxovat. Každopádně nelituji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

maaaaam platinu :)

najvacsi problem som mal s tymi lietajucimi levelmi... ALE na nete som nasiel asi najlepsiu radu pre tuto hru, ked strielate, nedrzte X ale stlacajte ho vtedy striela rychlejsie :) potom to bolo easy.. skryty level bol sice tazky ale da sa to.. najvacsiu frustraciu som mal so speed trophies v poslednom svete.. to bol hardcore :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Rikal jsem si, jestli tu najdu tema o teto hre. Pro me hra roku (minimalne). Dokonale padnouci na handheld platformu (na velkych konzolich bych ji nehral).

Presto koukam, ze takto hluboko , jako ostatni, jsem do ni nesel. Komplet projeto, ale bez kompletovani zubu / lumiku, atd. Pouze hlavni + odemykatelne levely - ale jednim slovem nadhera. Doufam, ze i pokracovani bude na VITU, nebo alespon na 3DS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
Tak jsem cca v půlce. Mám asi 145 elektonů s tím, že plním všechno. Akorát mě štve, že není žádná trofej za kompletní získání medailí za sbírání lumíků (přes 350 v misi ;)). Nebo to je ta skrytá trofej?

Jo a jak se dělá air to swip kombo? :D

Ako sa ti ich podarilo pozmierať viac ako 350 v misii? Ja mám niekedy problém pozbierať ich cez 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu