Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zapařené psp


Twinky1605

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

No nic proti, ale když říkáš, že je to zapařený a fén produkuje teplo, neřekl bych, že je to moc dobrej nápad...Každopádně bych nějak zkusil udělat Pandoru (řekni třeba kámošovi, jestli nemá PSP s deskou, která umožňuje tvorbu pandory), nebo si nějakou kup, dneska je to otázka pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

V tom případě to vypadá na podtaktovanej procesor, jak říká Raczek. Teď mě napadlo, pokud máš flashlý PSP (předpokládám, že máš), tak při zapínání PSP podrž (většinou) RTrigger, pomocí něj by ses měl dostat do Recovery menu. Tam jde nastavit jak frekvence procesoru, tak popřípadná změna baterky na pandoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja mam firmware 6.39 a takhle me to do recovery nejde nwm proc ale trosku mi ted s psp spadla z lcd to zaparene jako myslim ze uz to ani nejde videt ale jde mi hybat jenom pravo smerovou sipkou cos neslo tak se mi zda ze to staci asi jen ususit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu