Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nova sestava


Yaz

Recommended Posts

Zdravim vsechny,

- prevazne na hrani (1920x1080)

- pocitam s OC dane sestavy, az bude potreba

- prehravani filmu nikoli (vyreseno pres Samsung 40" LE40B650, ktery prehrava vsechny avi a vetsinu mkv), filmy neripuji

1. GPU - Sapphire HD 7850 2GB GDDR5 - mno, u GK mam dilema jestli neporidit rovnou OC verzi, osobne si myslim, ze referencni takty zatim postaci a casem bych pretaktoval

2. CPU - Intel Core i5-2500K - jasna volba, nebylo nad cim premyslet, potencial pro budouci OC

3. CPU FAN - Noctua NH-U9B SE2

4. MB - GIGABYTE GA-Z68XP-UD3 - Intel Z68

5. MEM - Kingston HyperX Genesis Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP - zajimal by me rozdil mezi Blu a Grey version

6. PSU - CoolerMaster Silent Pro Gold Active 600W - jsem zastance hodne kvalitnich PSU, pri me frekvenci hrani

7. HDD - Seagate Barracuda 7200.12 - 1TB

8. CASE - LIAN LI PC-6B, Black- nadherny matny design, kvalitni provedeni

9. WI-FI - Edimax EW-7722In

10.MONITOR - Samsung SyncMaster S24A350H - LCD monitor 24" - na hrani staci

11.DVD - LG GH22NS, černá, bulk

12.KEYB - Microsoft SideWinder X4, USB, CZ (Retail) - mozna trochu prehnane na "pouhou" klavesnici

13.MYS - jedine co jiz vlastnim Razer Diamondback + podlozka s logem Doty 2 :)

...tak co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,

- prevazne na hrani (1920x1080)

- pocitam s OC dane sestavy, az bude potreba

- prehravani filmu nikoli (vyreseno pres Samsung 40" LE40B650, ktery prehrava vsechny avi a vetsinu mkv), filmy neripuji

1. GPU - Sapphire HD 7850 2GB GDDR5 - mno, u GK mam dilema jestli neporidit rovnou OC verzi, osobne si myslim, ze referencni takty zatim postaci a casem bych pretaktoval

2. CPU - Intel Core i5-2500K - jasna volba, nebylo nad cim premyslet, potencial pro budouci OC

3. CPU FAN - Noctua NH-U9B SE2

4. MB - GIGABYTE GA-Z68XP-UD3 - Intel Z68

5. MEM - Kingston HyperX Genesis Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP - zajimal by me rozdil mezi Blu a Grey version

6. PSU - CoolerMaster Silent Pro Gold Active 600W - jsem zastance hodne kvalitnich PSU, pri me frekvenci hrani

7. HDD - Seagate Barracuda 7200.12 - 1TB

8. CASE - LIAN LI PC-6B, Black- nadherny matny design, kvalitni provedeni

9. WI-FI - Edimax EW-7722In

10.MONITOR - Samsung SyncMaster S24A350H - LCD monitor 24" - na hrani staci

11.DVD - LG GH22NS, černá, bulk

12.KEYB - Microsoft SideWinder X4, USB, CZ (Retail) - mozna trochu prehnane na "pouhou" klavesnici

13.MYS - jedine co jiz vlastnim Razer Diamondback + podlozka s logem Doty 2 :)

...tak co vy na to?

Ahoj, no asi takhle, vypadá to na krásnou sestavu, ale není škoda jít dnes do i5? Když se podíváš na své ostatní komponenty tak nevidím důvod proč by takovou sestavu nemohla osedlat i7 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je i5 určitě dostačující, kór jestli ji nataktuješ, jinak já už bych teďka určitě počkal na IvyBridge.

A jestli máš víc peněz, tak bych bral tohle: http://www.czc.cz/sapphire-hd-7870-ghz-edition-2gb-gddr5/104836/produkt?q-c-1-f_2027483=sRadeon+HD+7870&q-c-0-f_2027481=sAMD&q-category-id=7edu87d26kgr5blkf3ig7o1p93

http://www.hwcompare.com/12187/radeon-hd-7850-vs-radeon-hd-7870/

je i o něco malinko výkonější, než GTX570

a jinak chladič tento: http://www.czc.cz/noctua-nh-u12p-se2/69668/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no asi takhle, vypadá to na krásnou sestavu, ale není škoda jít dnes do i5? Když se podíváš na své ostatní komponenty tak nevidím důvod proč by takovou sestavu nemohla osedlat i7 :)

Jestli na to má, proč ne, ale pokud myslíš 2600K, tak to je naprostá zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli na to má, proč ne, ale pokud myslíš 2600K, tak to je naprostá zbytečnost.

Jistě že je zbytečné dnes jít do slabé i7 když se ji může vyrovat i5, ale myslel jsem nějakou z vyšších řad, proč ne? Je to můj osobní názor, já když bych dnes kupoval novou sestavu, rozhodně bych si ji radši osedlal co nejlepšími komponenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamoš má i5 + GTX 560ti a všechny pařby v poho na max, takže dle mě i5 stačí a grafiku určo nvidiu

Jo. Už jsem to psal. i5 bohatě stačí na nejnovější hry. Je úplná blbost vrážet do lepšího procesoru, pokud chce hrát jen hry. ;-) Taky ho mám, i tu grafiku haha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu