Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rage - iHas+Abgx360


neemo

Otázka

Ahoj,

můj problém: Projedu Rage přes abgx 1.06 - všechno Ok. Vypálím na upravené iHas B a přesto mi to v Xboxu napíše Nečitelný disk, vyčistěte a restartujte konzoli. A musel bych dát na flash disk titule update, jenže ten nikde není funkční ID 0A5883E2 ( to samý Brotherhood ). Vypaluji na Verbatim made in Singapore. Nemá někdo podobnou zkušenost a radu pro zoufalce :-) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Přesně jak píšeš. Abgx naprosto v pohodě. nechápu a nevím si rady. Kdybych aspon sehnal ten update.....

Update ti nic neřeší, titleupdaty jsou pro lidi co mají 2.0 a dostali silent update dae.bin, to by se tě týkat nemělo.Spíš to je asi špatně vypálené, zkus ověřit nastavení imgburnu a otestuj vypáleném médium v kprobe2 abys viděl jestli je vypálené skutečně dobře.Pak mě ještě napadá jeslti nemáš neorigo mechaniku, třeba vyměněný původní liteon za samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Diky za odpovedi. Prodavajicim mi bylo receno ze Xbox ma LT 3.0 , ale vypada to na LT 2.0 ( proto musim davat ty title updaty ). Jak zjistim jaky flash mam? Diky

Tak to je potom těžký.Verzi flashe jendoduše nepoznáš, jedině otestovat co ti jde a co ne.Zkus ještě naopak z iso vyhodit topologická data, protože ty jdou jen na flashi 3.0, to bude asi ten problém. ISO pro flash 2.0 a 3.0 nejsou kompatibilní.Tady máš postup jak topo data vyhodit aby se image stala 2.0 kompatibilní.

http://console-forum.net/tema/137761-jak-zkonvertovat-lt-3-0-iso-na-lt-2-0-iso

Pak to takto bez nich vypal a jestli máš flash 2.0 pojede to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pokud máš teda opravdu flash 2.0 tak musíš vyhodit ty topology data, samotnej TU ti nepomůže...

jinak hledej je tady:

http://www.xbuc.net/

Než budeš vybírat správný TU tak zjisti Media-ID přez program Iso2God a potom už stáhneš správný update pro svoje iso...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná by to chtělo LT 3.0 než se trápit s 2.0 a nejistým výsledkem při každém vypálení čehokoliv, ne jenom tohoto konkrétního případu. Pokud ti nefunguje ten návod na konverzi pro LT 2.0 tak nevím v čem by mohla být chyba, snad možná už slabší mechanika xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mi bylo řečeno prodejcem, že má LT 3.0. Nechápu. Mám tam DB 14719 - nemůže být problém v tomhle?

Tím to není. LT Plus 3.0 funguje s 14719 což je poslední dostupný dash naprosto normálně.Bude to nejspíš opravdu ve vypalování. Chtělo by to zkusit od někoho zaručeně dobře vypálenou placku, jeslti ti půjde na této konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu