Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

změněné heslo na účtu, jak ted na DLC?


kejsi

Recommended Posts

Ahoj,

mam problem...minuly rok jsme kupovali dohromady Bf3 (topic) a kdyz jsem si dnes chtel z toho uctu stahnout DLC B2K, tak se nemuzu prihlasit, protoze nekdo z tech lidi zmenil heslo u uctu...

rozeslu vsem PM a snad se to vyresi, ale KU*VA proc to delate? co si tim pomuzete??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hale jak se ti to podařilo vyřešit? Já to měl taky za dob 5 lidí a i s back to karkandem. Teď ho z toho účtu ze kterýho jsme to kupovali stáhnu znova a nainstaluju a nic? Co to je za blbost?

Edit: Normálně to stáhnu v pohodě (B2k) a pak se přihlásím na svůj profil a nainstaluju a nic. Přitom normálně jak bf, tak b2k stáhnu a mám to Aktivovaný. Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem obeslal vsechny, kdo o tom neco vi...a nastesti mi hned odepsal jeden, ze to musel "kvuli necemu" zmenit a dal mi nove heslo, takze to pak vyzkousim... jinak pokud s tebou nekdo z te party lidi prestane komunikovat, tak se tam proste nedostanes

jinak s tim tvym b2k problemem nevim, snad to moje bude v pohode :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stahuju ještě jednou, tak uvidím.. Snad ;)

Edit: no vůbec.. stáhnu, nainstaluju, pak přejdu na svůj profil a nic... jakobych to vůbec nainstalovaný neměl.. Nevíte někdo co s tím?

EDIT 2: Stáhl jsem znova, nainstaloval z účtu, kde je koupeno a spustil hru. Tam mi to napsalo, že jsem stáhl back to karkand atd... a pak jsem jen spustil hru přes svoje psn a už to šlo. Nevím, jak je to možné, ale mě tohle pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam totiz takovej pocit, ze hra vysla nejak ke konci rijna a to byla jeste zlata doba 5 slotu, ale kdyz vyslo dlc, tak uz se dalo stahovat jen na 2 konzolích, takze bych rekl, ze dlc mají jen 2 nejrychlejsi. Nejsem si jisty, ale jddnou mi uz jeden typek, co koupil slot psal, ze mu to taky nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu