Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Near...


corvette

Otázka

Muzu vas nekoho poprosit, aby mi poradne vysvetlil ten Near na PSV ?

Out and About

1) Mam jen WiFi verzi PSV a kdyz dam vyhledavat v Out and About, najde mi to podle moji WiFi lokace kde zhruba jsem a lidi co kolem hrajou...jenze.. obcas prijdu k PSV a ta mi ukaze lokaci kde jsem vubec s PSV nebyl a lidi co tam hraji. Jak to ?

2) Obcas PSV najednou zahlasi ze kolem me hraje vysoky pocet lidi..treba 50... kdyz ale kouknu na onu novinku v Out and About, vidim porad tech samych 10 lidi co jsou kolem me v okruhu 2-3km a dal nevidim, proc to ?

Discoveries

3) Tady nechapu proc se mi u toho zelenyho smajlika ukazuje pocet 14, kdyz, pokud predpokladam spravne ze zelenej smajlik je pocet lidi co jsem kdy potkal, podle Out and About chartu uz jsem potkal nejmin 223 co hrali Uncharted apod..zaroven se z techle 14 lidi plus ja delaji vsechny ty grafy oblibenosti co jsou v Out and About. Muze mi tedy prosim nekdo rict co to cislo v Discoveries u zelenyho smajla znamena ?

Dik

EDIT: Tak si odpovim sam, trosku to rozeberu co presne znamena co.

Co jsem nevedel o Near (WiFi PSV):

Out and About

Out and About history:

Klik na jakykoliv Banner - ukaze se mi mapa lidi, misto a cas - cislo poctu nalezenych lidi u mistniho smajliku nemusi odpovidat lidem na mape, ta ukazuje jen blizsi vyrez lidi ( obcas Vita take zahlasi ze vidi stovky lidi ale na mape jich je deset, je to presne tohle a asi to bude specificke pro WiFi Vitu, nepresnost WiFi lokace? S tim bude asi souviset i to obcasne spatne nalezeni lokace..)

Klik na Korunku - graf vsech lidi co kdy Vita videla bez i se zapnutym Near, co hrali a jak se jim hra libila v podobe "Buzz Rating", graf je pocitan ze vsech lidi co videla Vita, ne jen z tech co byli ukazani na mape

Out and About Radar:

Klik na Obrazek vlevo od nazvu Banneru - graf oblibenosti se smajliky a "Buzz Rating", do "People Encountered" (zeleny smile) se pocitaji jen ti lide, ktere jsme potkali kdekoliv a kdykoliv se zapnutym Near a hrali hru o ktere je graf, lide bez Near nemohou byt zapocitani

Klik na Korunku - lokalni graf, co hrali vsichni lidi bez i se zapnutym Near a jak se jim to libilo v podobe "Buzz Rating", graf je pocitan ze vsech lidi co videla Vita, ne jen z tech co jsou ukazani na mape

Discoveries:

Klik na vas avatar - vidite jake "Game Goods" jste odeslali nebo budete odesilat

Klik na Players u polozky Recent Discoveries (zeleny smile) - vsichni lide co jste kdy potkali se zapnutym Near (je zvlastni, ze jsem potkal uz stovky lidi ale jen zlomek jich melo zapnuty Near)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě Near funguje málo kdy. Ikdyž jsem provedl vše podle návodu a přidělili mi adresu, stejně musím vždy Vitu naklonit z okna a podaří se to třeba až na 5 pokus. Docela opruz a momentálně mi to ne a ne chytit. Nevím jestli je to tím novým update 1.66, ale každopádně mě už Sony docela ser....a to ne,luvím o adobe atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu