Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN hry - Dotaz


Chilli_Master

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je to nějak omezený počet stažených her, které už jsem koupil na PSN. Zůstane mi to na furt? Že když si koupím nový PSko, tak můžu tam pak stáhnout přes můj účet? Jestli už se to tu řešilo, tak se omlouvám. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

]pokud jsi stahoval ty hry pouze na 1 konzoli tak nepudou jemu ale pokud jsi uz nekomu poslal udaje aby si ty hry stahl tak nepudou ani tobe, pak musíš deaktivat hry na stare konzoli, na nové se přihlásit pod starým účtem a hry si z psn zase stahnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, deaktivovat znamená deaktivovat. Jde to přímo v konzoli v nastavení PSN účtu nebo i na webu.

Každopádně je tu v tom trošku zmatek, takže..

1. Aktuálně může být účet aktivní max. na dvou konzolích.

2. Hry si můžeš z PSN účtu kdykoliv a kolikrát chceš stáhnout, pokud je na ní aktivní účet.

3. Hry půjdou spustit pouze na konzoli s aktivním účtem.

Z toho vyplývá, že kdyby si náhodou kupoval novou konzoli, tak rozhodně svůj účet na starý deaktivuj a přihlaš se sním na nové konzoli )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu