Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

motorolu razr V3i :D nic moc ale na volani to staci..

predtim sem mel tak rok a neco nokii 3250... ale odesel reprak :) takze pri hovorech sem nic neslysel a sem linej to dat do servisu.. ted se mi vali v supliku a obcas ji z nostalgie vytahnu xD

Delas si sraandu??? To je masakr mobil tenky jak ziletka proste supr taky si ho asi sezenu jen mi to bude skoro na nic prooze ja presel k tomu ufonovi takze mam po mobilech...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
stacilo kliknout na tlacitko prohledat toto tema :)

ale ontopic: mam Nokii 5800XpressMusic Tjúb red :cheesygrin: sem s nim naprosto spokojenej, tohle je ta nejlepsi volba pro ty co nechtej iPhone

neni to dobra volba 5800 je to uplne na picu mobil, mel sem 5800 9mesicu, pak sem si koupil iphone 3G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blackberry curve 8310 :-P Koukám, že jsem jediný, kdo má podnikatelský telefon blackberry :-)

Wow jedinej kdo ma podnikatelskej telefon s logem T-mobilu na krytu i v mobilu se skvelym operacnim sytemem (doufam ze vsichni sedite na zadku doma u kompa) pozor : RIM OS 4.2.2 (docela by me zajimalo kolik dodatecnych aplikaci do toho dostane :cheesygrin: )

E: Sry ale tohle mi fakt rozesmalo

Jinak ja vlastnim uz tretim rokem pda\gps\telefon Mio A 501 (16gb sd) a jsem s nim maximalne spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu