Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Videokonferenci, EMS, Stopky a Opakovaný budík ale zase má večí pamet 30MB + RS-MMC-DV tohle nepodporuje n70 a 6680 jo až nato že má jenom 10 mb pamet a n7é ma tech30

ale aj si do nho instalujes soft a tak ? Lebo to, ze chybaju N70 take "DOLEZITE" funkcie sa mi zda smiesne...a vseobecne n70 je lepsia nez 6680...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní-Nokia 6280(Ten display-jen kvůli toho jsem to kupoval) a firemní 3410(Ten už řve po výměně dlouho ,ale zatím to ještě jde.Plánuju N70 nebo něco podobného.

Sony Ericsson nebrat.Jen špatné zkušenosti.

N70 shit

Sice je to Nserie ale nemá Videokonferenci, EMS, Stopky a Opakovaný budík ale zase má večí pamet 30MB + RS-MMC-DV Karty ale rikam za těch 10k už maž jepčí nokii než n70

Mrkni na www.symbainforum.cz a hned ti to bude jasný. N70 má videohovory stopky si doinstaluješ a jestli to srovnáváš takhle.......... N70 je dělo jen ten desing se mi moc nezamlová. Mám 7610 u který mi vyhovuje desing a na moje potřeby stačí. Nemusim mít videohovory a stereo MP3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

docela vic jsem mobili menil,kupoval atd..ale od te doby co jsem zacal setrit na PSP tak sjem prodal founa (navic se mi rozbil v tu dobu jsem mel stareho "dobreho" n-gage) a pak jsem si poridil 5210 a ted co mam PSP tak mam 3310:)..a musim s mobilama znovu zacit pracovat akorat nemam penizky:(..ale kdybych mel tak bych chtel asi 9300 nebo sagem my-x8..mozna treba n90 nebo tak neco ale to je ted hodne spatny pac penizky nejsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Tak co co jeste nosite v kalhotach krome PSP a jinych veci...? Ja siemens SX1 A Nokia 6230i ...doufam ze tento topic tu este nejni. :?

co ti je sakra potom co kdo nosí v kalhotách?:)

se nestid a rekni ne mno já tam nosím mob psp kliče někdy kondom :lol: a money
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Tak tohle je 6280 a mám ho taky.A dnes jsem objednal druhý ten samý.Kolik tě stál?
měl sem vybranej černej za 8 399 bez poš. ale ten neměli tak sem koupil z jeneho vebu a celkem 9007,-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Na co Hi-Tech mobil kdyz na vsechno mam PSP :lol: :lol: a na volani a na SMS mam svyho strayho Siemense M65 :lol:
no jo ale zase deš po ulici a lidi natebe čumej co to má za mob nebo např ve škole haha on má N3310 a tak ale to je nekaždím a navíc dnes je situace taková že každej nemá 10k na mobil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co Hi-Tech mobil kdyz na vsechno mam PSP :lol: :lol: a na volani a na SMS mam svyho strayho Siemense M65 :lol:
no jo ale zase deš po ulici a lidi natebe čumej co to má za mob nebo např ve škole haha on má N3310 a tak ale to je nekaždím a navíc dnes je situace taková že každej nemá 10k na mobil
No a co ze nema 10k mobil lol. Vytiahne 10k PSP spusti si na nom film alebo hru a vsetci co maju 10k mobily budu cumiet. Mobil ma byt na volanie a SMSkovanie a ne na JAVA hry a pozeranie Videi alebo pocuvania MP3 na to su ine pristroje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Na co Hi-Tech mobil kdyz na vsechno mam PSP :lol: :lol: a na volani a na SMS mam svyho strayho Siemense M65 :lol:
no jo ale zase de po ulici a lidi natebe čumej co to má za mob nebo např ve kole haha on má N3310 a tak ale to je nekadím a navíc dnes je situace taková e kadej nemá 10k na mobil
nasrat na take lidi,kdyz se ti nekdo bude rehtat ze mas stary mobil vytahni PSP a vyfakuj je ;-)
Taky že sem to delal ale ted cumej jak na mob tak na psp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu