Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak včera som si pořídil SE P990i mazec foun !!!! No prostě něco pro mě ani velký ani malý...dotykovej displej...nádhera..hned sem tam šoupnul 2 GB kartu a valím ! :D

hmm zaaavidim....kdes na to vzal prosimte? :D ja chci se M600 ale nevim nevim kde vzit 10000 palackejch :D ...no uvidim...zatim at zije K700....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT ale co říkaté N5300 XpressMusic...myslíte že si ho mám koupit?

no jestli to je ten vysouvaci tak asi takhle....ma ho spoluzacka a mel sem ho v ruce a nejak nevim ale menu se mi nelibi...tohle nokiacky prostredi proste nemam rad, pismenka nahusteny na sobe a tak dal....jinak hraje paradne ty repraky hrajou fakt super....kam se hrabe psp.....tohle fakt hraje vyborne....jinak je to takova plastova krabicka no....nic co by me chytlo za srdce...ale je to jenom muj nazor.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT ale co říkaté N5300 XpressMusic...myslíte že si ho mám koupit?
Já bych do nej šes třeba sem ted bez iPodu jedu na hory a mám helmu giro se sluchatkama a musim tam mit jack no ale ten sony ericsson 800i nemá takže sem si musel koupit resukci ale zase ta nokie by se mi ted hodila no bej tebou jdu do nípokud si potrpíš na muzuce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT ale co říkaté N5300 XpressMusic...myslíte že si ho mám koupit?

no jestli to je ten vysouvaci tak asi takhle....ma ho spoluzacka a mel sem ho v ruce a nejak nevim ale menu se mi nelibi...tohle nokiacky prostredi proste nemam rad, pismenka nahusteny na sobe a tak dal.

No hele každej má rad neco jinaho já mám mob od vodafone a oni si zmenily okonky na svoje cervene sem myslel že si predelam v servisu Fw ale nakonec sem si zvikl a ani mi to nepride ze je tam mám
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera som si pořídil SE P990i mazec foun !!!! No prostě něco pro mě ani velký ani malý...dotykovej displej...nádhera..hned sem tam šoupnul 2 GB kartu a valím ! :D

hmm zaaavidim....kdes na to vzal prosimte? :D ja chci se M600 ale nevim nevim kde vzit 10000 palackejch :D ...no uvidim...zatim at zije K700....

pučil sem si od otce náký benefit body...takže mě vyšel od O2 na 6 000 takže krása....ten telefon miluju !!! :D etě mám NG QD a 9210

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT ale co říkaté N5300 XpressMusic...myslíte že si ho mám koupit?

no jestli to je ten vysouvaci tak asi takhle....ma ho spoluzacka a mel sem ho v ruce a nejak nevim ale menu se mi nelibi...tohle nokiacky prostredi proste nemam rad, pismenka nahusteny na sobe a tak dal.

No hele každej má rad neco jinaho já mám mob od vodafone a oni si zmenily okonky na svoje cervene sem myslel že si predelam v servisu Fw ale nakonec sem si zvikl a ani mi to nepride ze je tam mám

ale tak to jasne...ja sem jenom rikal svuj nazor na ten telefon...nejak nokie nemam rad....zvyk sem si uz na ty sonyericssony a krasa....menu a to vsechno.... :D supeer....

to petercent: ja mel chvili P900 a do ty P990 bych sel hned....fakt zavidim.... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT ale co říkaté N5300 XpressMusic...myslíte že si ho mám koupit?

no jestli to je ten vysouvaci tak asi takhle....ma ho spoluzacka a mel sem ho v ruce a nejak nevim ale menu se mi nelibi...tohle nokiacky prostredi proste nemam rad, pismenka nahusteny na sobe a tak dal.

No hele každej má rad neco jinaho já mám mob od vodafone a oni si zmenily okonky na svoje cervene sem myslel že si predelam v servisu Fw ale nakonec sem si zvikl a ani mi to nepride ze je tam mám

Kup si 3250 express music. symbian je symbian

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu