Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

poskrabanej displej


ThomasVT

Otázka

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
připravují...brzy budem moct mit i mi hezké kryty

http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/tuning/skins/499.html

jj,budou to samolepky,ale vypada to hodne dobre...ale jestli to nekdy bude

myslim ze to nikdy nebude OMG pred 4 mesici tam meli napsany ze do 14 dnu a do ted nic :-!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak displex mam doma a jeste dotaz - cim to mam lestit v jakym mnozstvi, vite co myslim ne? Zadnej navod k tomu nemam

Normálně to tam napácáš a pak leštíš a leštíš. Neboj se přitalčit. Malý škrábanečky zmizej, používal jsem to na telefon ty větší už jsou hůř ty spíš jen zaleštíš. Radši si hned na nové PSP dejte folii ta je k nezaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Tak displex mam doma a jeste dotaz - cim to mam lestit v jakym mnozstvi, vite co myslim ne? Zadnej navod k tomu nemam

Normálně to tam napácáš a pak leštíš a leštíš. Neboj se přitalčit. Malý škrábanečky zmizej, používal jsem to na telefon ty větší už jsou hůř ty spíš jen zaleštíš. Radši si hned na nové PSP dejte folii ta je k nezaplacení.

Jasny, ale cim? Haderm? Tohle myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

Sry ze furt buzeruju ale pro me toe dost dulezity. Ted sakra nevim jak se mam zbavit toho prachu na display rozebranyho PSP. Toe nemozny, sem vazne v koncich, je tam po okraji to gumovy/plysovy tesneni nebo co no a toe horor, s timhle si vazne nevim rady :-( Chapete me...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu