Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp 2004


socka

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já už fakt nemám slov, to je zbytečný se rozčilovat, sakra chlape to jsi tak ani nechci říkat co, že neumíš vyhledávat na internetu, že se nemůžeš podívat do sekce tutoriály, kde je to téma hned jako první nebo druhé. http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-b10-aktualizace-5-2-2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Postup pro FW 6.20-dočasně, permanentně Spoiler

DOWNLOAD Custom Firmwaru:

DOČASNĚ

1)Složku "PROUPDATE" a "FastRecovery" z RARu přesuňte do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

2)Spusťte program (instalátor) (PROUPDATE)

3)Stiskněte X a po nainstalování stikněte znovu X Hotovo, pokuď se vám CFW zruší spusťte FastRecovery které vás vrátí do menu XMB (Menu PSPéčka) se spuštěným CFW. Takto opakujte vždy když se vám vypne úplně PSP (Vypadnutí baterie, vybití atp.)

PERMANENT CFW:

4) Složku "620PRO_Permanent" z RARu přesuňte do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

5) Spusťte Permanent Installer a řiďte se podle pokynů

6) U otázky zda chcete testnout vshmain a zamezit Bricku stiskněte X (Doporučeno). Pokuď se tak stane a program vás vrátil do XMB v pořádku a spustíte Permanent Patch znovu a tentokrát zmáčknete O při testu.

A DAlej neviem co ked us so mto spravil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam v 6.20 pro-B10 ..a to cso namam ani wo winrari to mi stiahlo nieku blbost ...a druhu hru co som si stiahol ISO tak tam otvorim winrar a mam tam viacej zloziek a nwm co stim .....vytvoril som si zlozku v PSP/game a do tej zlosky som nakopiroval tu hru a pise mi to stale corupted data

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu