Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox občas zamrzne


Recommended Posts

Cus Xando sice nejsem buh ví jakej profik nedavno me delal RGH Spaceman mam Falcona a daval me tam amazemod Verze 2 a xbox 360 po zapnuti ihned nabiha do FSD 2.2 parada taky me tam dal nejnovejsi dashlaunch 3.02 kterej dela ze kdyz mas hru na více disku automaticky swapuje mezi dvd nemusis nikam nic nahravat ani editovat staci hru jen pojmenovat treba Max Ppayne 3 - DISC1 a Max Payne 3 - DISC2 proste parada ale kdyz jsem poprve zapl masinu zdesil jsem se jelikoz vubec nebyla sliset a vetraky sice vzadu jeli ale hrozne pomalu.A kdyz jsem se podival v menu FSD 2.2 na hodnoty teplot na CPU 57 stupnu,GPU 65,Memory 75 tak jsem se zdesil ze nejsem ani ve hre a uz to topí jak s.v.i.n.e.Ale co jsem se docetl tak je to normalni jelikoz FSD více zatezuje system a tím padem taky masina vice hreje a taky samozrejme chip co dela odeber proudu nebo premisteni na to ma taky vliv.Takze jsem se v FSD 2.2 podival na nastaveni vetraku a ten byl danej na automatic tak jsem si ríkal hmm masina asi kdyz se zacne hodne zahrívat tak se pak samo zacne tocit vice vetrak ze to musi mít urcite termoregulaci a vetrak se sam zacne tocit vice kdyz masina dosahne nejake vetsi teploty.Tak jsem hral asi 30 minut Max Payne 3 a ono pekne h.o.v.n.o teploty sli nahoru jako krava a masina stale ticha.Tak jsem usoudil ze bude lepsi dát na 65% výkon vetraku je to nejmensí hodnota co jde dat pak uz jde jen 70% až do 100% ale mín než 65% proste dát nelze sice mašina na 65% je slisitelna vetraky ale není to nic hrozneho oproti ps3 ve srovnani stím je stejne hlucnej pri zatezi.A teploty diky 65% nastaveni ve FSD 2.2 pri hrani her spadli CPU 50-55 stupnu GPU 60-65 stupnu a Memory 65-70.Takze si myslim ze komu mrzne masina je to díky prehrivani Memory coz je fakt.A ja osobne si radsi necham vymenit v masine za 2 roky vetraky kdyz odejdou nez pak menit celou masinu :) Pokud na tu novou pak pujde vubec udelat RGH :D

Zrovna Ameriku si neobjevil :-p Jenže tohle je problémem jen asi 5% zamrzávání, ostatních důvodů je hromada, například u mě to dělaly 2 DLC k forze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Těch důvodů je opravdu hodně. Když jsem to poprvé řešil a hledal jsem, co by to mohlo být, tak co člověk, to názor, takže je to spíše sázka do loterie :D. Někomu dokonce konzole zamrzávala častěji, když změnil chlazení z auto na vyšší výkon :)). Mě třeba teď zamrzla i když jsem ho měl na 70 %, ale musím zaklepat, poprvé se sekala po pár minutách, teď někdy běží tři hodiny v kuse a naprosto bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu