Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox občas zamrzne


Recommended Posts

Zdravím, mám problém, zatím sem se s ním setkal jenom u Forzy 4, semtam se stane, že xbox zamrzne a musím ho natvrdo vypnout. Ve forze mám všechny dostupné DLC, mám starý FSD 2.0, nemůže to být tím? Zatím nemám důvod přecházet na novější, jedině, že by byl problém v něm.. Dřív skákal občas Fatal crash intercepted, to ale přestalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkus ještě tam nakopírovat hru znovu - u nějaký hry se mi stávalo, že se to z ničeho nic zaseklo (ne Fatal Crash, ale prostě freeze), smazal jsem hru z Xboxu úplně a nakopíroval znovu... pokud ani to nepomůže, zkus znovu ISO hry převíst do GOD... já to dělám tak, že nakopíruju hru do Xboxu, vypnu a zapnu Xbox... ono je možný všechno - včera se mi to seklo u NHLka, už od začátku zápasu bylo vidět, že Xbox jaksi nestíhá, hra byla zpomalená, komentátorův hlas byl zpomalenej, tak jsem jen čekal, až se to sekne :-D předtim jsem tam dával hru na Xbox1, která stejnak nešla, tak jsem jí smazal a pak to šlo normálně a neseklo se to do konce hraní... fakt to může bejt čimkoliv...

EDIT: samozřejmě to může být i přehříváním, ale ve tvým případě hodně nepravděpodobný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím spomalováním se mi dělo to samý, celej závod se mi to v určitých úsecích trošku škobrtalo a zvuk tak divně praskal, no nic, dnes mám trochu času tak prozatím zkusím nový fsd

tak PROBLEM SOLVED

nahodil jsem FSD 2.2 a sekání i zamrzáváni zmiznulo...uff.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mám stejný problém u Skyrimu. Hraju tak 2-3 hoďky a prostě freeze, dál už jen tvrdý restart. Hned po prvé co jsem ho zapnul po 20min. hraní "fatal crash", potom to šlapalo normálně, teď se mi to takhle zasekne a je to v ****. Má už někdo nějaký nápad? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu