Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Max Power Tool Battery


conter

Recommended Posts

Zdarec

narazil jsem na tuhle baterku→Max Power Tool Battery http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/psp-max-power-tool-battery/6156.html

a chtěl jsem se zeptat jestli to je jako pandora...???Jestli staci kdyz si ji koupim a mam normalne pandoru a muzu delat DG/Unbrick a nebo co to je a jestli s tim má někdo zkušenosti...???

Předem díky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol ale asi jo.. je to neoficialni.. ale ne NElegalni, proc by bylo nelegalni spoustet svuj vyrobek v sevisnim rezimu? tahle baterka ma proste svuj vmastni chip co umi flashovat eepromku anebo ma 2 eepromky a jen se prepina ktera se pouzije.

kazdopadne to je hodne cool protoze kdyz delas casto dg nemusis stale shanet zasuvku pro vraceni baterie zpet, ale magic ms potrebujes stejne, je to proste jen jigkick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

No chtělo by to jen trošku hledat.Za tu dobu(měsíc)co sem tam naposled byl už maj i pro slimaka...;)takže http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/sony-psp-max-power-tool-battery-slim/6197.html

EDIT:No tak tekken byl rychlejší tak máš aspoň odkaz;) a s tim fungovanim pandory baterie FAT má pravdu...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Baterka dnes dorazila,kapacitu má stejnou. Ale jinak jsem trochu zklamán protože baterie je jen servisní. K tomu aby se dala používat jen jako obyč baterie se musí dát do zaplého PSP přes AC adapter. Na cestách tedy nevyužitelné. Jinak jsem zvědav jak bude vypadat menu teď momentálně nabíjím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu