Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bohužel bude možno hrát až 0:01, od 17:00 bude možnost pouze hru nainstalovat, akorát se to přepočítává u "amíků" tak, aby jim to taky vyšlo 0:01 jejich času, cituji:

"We’ll be turning on Global Play when the game has launched in all regions. This means that you will not be able to play in a region outside your home region until after The Americas midnight launch at 09:01 CEST on May 15."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sem na tech 17 00 zvedavej, to by byl mazecek, navstivit peklo o 7 hodin driv :D takle bych musel jit spat a ve 12 vstat a parit do 6ti dokud bych nemusel do prace :D

ono to ma ale samozrejmne jednu takovou chybu :D postavy budes mit na asii a ne na evrope :D ale jestli chces hrat pouze singl tak je to asi jedno :)

Bohužel bude možno hrát až 0:01, od 17:00 bude možnost pouze hru nainstalovat, akorát se to přepočítává u "amíků" tak, aby jim to taky vyšlo 0:01 jejich času, cituji:

"We’ll be turning on Global Play when the game has launched in all regions. This means that you will not be able to play in a region outside your home region until after The Americas midnight launch at 09:01 CEST on May 15."

aspon že tak :) aspon nebude naval amiku na evropske servry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednával jsem 20 dubna a 4 května :) dosli mi v rozmezi asi 5 min jinak uz naistalovano :) dneska jsem psal jeste tomu prodejci jestli nema jeste CD key, protoze bracha se rozhodl dneska ze si taky koupi D3

20 dubna stalo D3 999 kč 4 května 1099 kč a dneska jsem byl šokovaný 1249 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zase hned ráno rozčílil, když jsem šel v 5 ráno pro Diablo do TESCA, kde dnes má být v akci za 724,-...ale už o páté, byl regál prázdný, navíc to vypadalo, že tam dodali tak 3 kusy...:-/ takže nezbývá než sehnat jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zase hned ráno rozčílil, když jsem šel v 5 ráno pro Diablo do TESCA, kde dnes má být v akci za 724,-...ale už o páté, byl regál prázdný, navíc to vypadalo, že tam dodali tak 3 kusy...:-/ takže nezbývá než sehnat jinde.

Opravdu bych kvůli hře vstával v 5 ráno :cheesygrin: dle mého tam taková akce ani nebyla a šel jsi tam zbytečně, každý co tam šel si pak myslel že ty řed nim už vše vykoupili ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znam tesco akce :D vidim infamouse 2 399 Kč, ME2 599 kč dojdu na pokladnu buch skoro 3000 :D

Něco podobného jsem měl s inFamous 2 též. Vzal jsem 4 kusy po údajných 399,- Kč a na pokladně mi bylo sděleno že to byla akce do předešlého dne a já platím normální částku 899,-/ kus. Tak jsem jim to obušil o hlavu, to ať si nechaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu