Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

Mohu se zeptat na jednu vec Diablo znalych, ci lepe originalku majicich ?

Uvazuji zda prece jen neinvestovat a neporidit si taky Diablo. Je tu nekdo kdo pamatuje i Diablo 1 a 2 ? Je to stejne chytlavy a zabavny ? Muzete udelat nezaujate kratke srovnani ?

Dalsi otazka to uz je vlastne druha vec, pres koho jste si diablo koupily ? Koukal sem, ze normal cena je za nakych 1 500, ale na netu ji ma za neco pres 1 100 Kc. Jelikoz stejne neni ofic cestina, nekoupili jste ji z Polska ci od nekud ? Byvalo to tam levnejsi, pokud si vzpominam. Diky moc za info panove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Z nás čtyřech, co to hrajem spolu hráli 2 první i druhý díl a z Diabla 3 jsou nadšení. Pro jednoho je Diablo 3 první Diablo hra a taky se mu líbí. Já jsem hrál pouze Diablo 1 na PS1 (dvojku jsem nehrál) a třetí díl mi příjde taky super (už mám nahráno skoro 90 hodin a furt chci víc).

Jinak my všichni jsme to kupovali o půlnočním prodeji v Xzone za 1300Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za vycerpavajici odpoved ). Ja nekdy tem radoby nezaujatym recenzim neverim a radeji dam na nazory normalnich hracu. 4 hraci a z toho dva veterani jsou uz dobry vzorek pro objektivni nazor ).

Mno nevim jak to je v diablu, ale tam se da chodit jen ve 4 najednou v jedne parte ? Takove omezeni pokud si dobre vzpominam mela jednicka. Dvojku sem online nehral. Pokud toto omezeni neni, tak pokud se take stanu hrdym majitelem Diabla, tak bychom se mohli v pekle sejit ). I kdyz vy v te dobe jiz budete mit asi high lvl. Nevim teda jak to jde moc rychle. Nicmene 90 hodin uz je slusna porce ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximum hráčů v jedná party jsou právě 4 ;). Jinak class je tam 5 (my jsme vynechali Demon huntera). Hraje monk (tank + heal), Barbarian (tank + progress), Wizard (damager) já (Witch Doctor, taky damager).

Nebráním se dát nějakou hru ;), ikdyž my už nějaký ten den max lvl jsme (lvl 60), právě se prokousáváme 3. ACTem na Inferno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

60 lvl nedali stejny lvl i u WoW ? Myslis ze to budou delat podobne ? Vydaj datadisk a zvysi max lvl ? ) Nekde sem cetl, ze na nejtezsi uroven to jeste nikdo nedohral. Nebo uz je tomu jinak ? ) Mno ja nejcasteji hraju za maga. Bude to bavit jed ty levely furt dokola ? Je to aspon stejne jako pred tim, ze se ty lvl tvori pokazde jinak ? Doufam, ze to tak ponechali, aby pak clovek nesel uz na jistotu. Ma clovek vubec sanci jako singl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde sem cetl, ze na nejtezsi uroven to jeste nikdo nedohral. Nebo uz je tomu jinak ?

I když si Blizzard honil triko, jak Inferno nedá nikdo pár měsíců, opak je pravdou. Padlo během prvního týdne.

Viz třeba zde, samozřejmě, video obsahuje spoiler (poslední boss). Ne tedy že by byl problém přijít na to, kdo to bude, že:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenormální pařani jsou všude a vždy se snaží dohrát hru co nejdřív. Blizzard nikdy nemluvil o nějakých normálních hráčích, pouze o poražení Inferna. A to mu nevyšlo. Ale tím nechci říct, že si to dnes dává každý, to ne. Jen ten hype byl zrovna zde dost mimo.

Mimochodem, zrovna úplně první člověk, co dal Inferno byl bez podpory. Stejně tak i člověk z videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když si Blizzard honil triko, jak Inferno nedá nikdo pár měsíců, opak je pravdou. Padlo během prvního týdne.

Viz třeba zde, samozřejmě, video obsahuje spoiler (poslední boss). Ne tedy že by byl problém přijít na to, kdo to bude, že:

Tam mu klesly životy snad jen jednou. Kde jsou ty doby, kdy mě Diablo v D2 dával na jednu ránu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LolanXBOX: D3 snad zadne veci z D1 nenajdes, z D2 je hra rozdelena do 4 aktu kde 4. je opet kratsi jak ty ostatni(ano dalo by se sice rict ze v D1 taky byli akty no ale nebylo to tam tak pojmenovane), dalo by se rict ze kazdy akt je +- rozdelen na 4 dejstvi, D3 krapatko stunelovatela, nemusis rozdavat atribut pointy( v D3 by to v podstate ani moc dobre neslo), narozdil od D2 musis vyuzivat 6 spellu( D2 sorcka fb, meteor, teleport, jednou za 5 min energi shield a mozna ten static field, cold sorc blizz, teleport, energi shield) v D3 se modlis aby ti uz konecne skoncil CD :D, Inferno je plne zoufalstvi :D, v D3 je crafteni v podstate nepouzitelne, vetsina legendari itemu skoji za H....., aukci bych videl neutralne, co je mega pozitivum pribilo strasne moc dungu, eventy jsou hodne dobre i kdyz trosku tak na jedno brdo :D, ides treba po plani a najednou ozivne strom a jde po tobe, v D3 najit misto jako byl mef na farmeni je kumst ale da se najit, bossove se vyplati reskillovat az od 60 lvl a jenom tehdy pokud mas nastakovany nephelim valor na 5 stacku jinak je celkem mala sance na padnuti zajimavejsiho itemu

pokud jsi nekdy hral D1 za sorcera a vydal se na hell do 16 patra zabit diabla bez staff of apokalipse tak k tomu bych prirovnal inferno v D3

v d2 te nekdo daval na jednu ranu? :D to bych chtel videt, tak mozna snad jen soulove v 5 aktu pred baalem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dekuji vsem za reakce. Jelikoz prevazuji pozitivni reakce a hodnoceni, tak sem se rozhodl se take pridat do rad majitelu Diabla )). Objednavka poslana. Mel bych ho mit 30.5.2012, ale neni to jisty datum, je po Diablu nejak velka schanka a nestaci ho dovazet )). Verim, ze par negativ co sem se docet vyresi nejaky patch. Malokdy vyjde hra vyladena hned od zacatku. Vzdy se neco najde. Tak doufam, ze se s nekym z vas potkam ve hre )). I kdyz zatim to vidim, ze nebudu nikam chvatat, pekne si hru pomalu projdu a vychutnam si prvni projiti, to je podle me to nejlepsi. Pak uz to nebude to kouzlo objevovani. Zamerne jsem nekoukal na zadna videa, abych si ten moment prekvapeni ponechal )). Tak at se vsem dari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to je zklamani teda. Pri objednavce bylo napsano datum k vyzvednuti 30.5.12 na pobocce. Hmm. Ok volam tam, ze mi neprislo zadne oznameni. Mno pry jich prislo malo a na me se nedostalo. Mam pry pockat na dalsi varku tak cca 14 dni. Nicmene ani tak mi nezarucili ze se na me dostane. Mno tak co je tohleto za jednani ? Totalne me vytocili. Tak sem obvolaval vsechny shopy co sem nasel. Situace hodne podobna, ze datum ktery uvadeji je orientacni ale dodani mi zarucit nemuzou. Tomu rikam Diablo silenstvi. Vzdyt to vyslo 15.5.12 a ted uz je 15 dni v prodeji a i tak je tezke ho sehnat. Nakonec se mi ale zadarilo a sehnal sem shop kde ho meli skladem. Maly zazrak. Pry mi pride v patek, ze uz ho poslat driv nestihnou, ale ukecal sem je a uz je na ceste )). Zitra by melo dorazit. Jen doufam, ze to bude opravdu Diablo 3 a ne treba Diablo 2. Aby mi pak nenapsali aha, mi se spletli )). Tak sem na to zvedavej co zpusobilo takove silenstvi )).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela ziskavam pocit ze jde blizzu tezce o prachy, takze bych se nebal ze by to neudelali i na konzole, ovladaci prvky by k gamepadu sedly jak prdel na hrnec, takze za sebe myslim ze ano .... ted jen cekat az vyladi balanc vseho ... od postav, pres obtiznost az po aukci konče ( co asi delali cely 4 roky ze? :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ps3 by museli udelat uplne novy servery,protoze cross nepripada v uvahu. Nebo kdyby udelali hru offline bylo by to fajn,to bych si klidne koupil a zalozil si postavu na hc,protoze nekdy ty lagy jsou fakt na picu. No zatim by fakt meli vyresit ten svuj error 37 nez ps3 predelavku. Neni nad tom prijit domu z prace a videt error 37, travim s nim vice casu nez s hrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bud este rad, ja se vcera nove seznamil s errorem 73, o lasce na prvni pohled opravdu nemohla bejt rec :D

ale jinak bych se nebal ze by to blizz nejak nevymyslel aby to online bylo :) prece jen .. pochybuju ze kdyz uz by do toho vrazili takovy investice pro prevod na konzole tak by to udelali offline, kde by ani nemohli pouzit aukci, ktera ted tvori jeden z hlavnich piliru hry x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam potvrzeno, ze na me ceka Diablo doma. Kurna a jak to ma ted clovek v praci vydrzet ? Asi se mi pritizi a budu muset jed rychle k doktorovy/domu )).

Jj online distribuce je taky reseni, ale kdyz uz sem se zas po letech rozhodl, ze si neco koupim, tak chci mit aspon neco v ruce )).

Ted jen doufam, ze si zena nepripravila seznam ukolu a bude me vydirat, ze mi da Diablo az je splnim )).

Nestraste me s nejakym errorem. Sem doufal, ze uz to poresili. Bezi to preci uz od 15.5.12, tak by uz nejake porodni bolesti meli byt vychytany.

Jinak k tematu zda to bude offline, tak si myslim ze urcite ne. To je prece jejich hlavni ochrana, ze musis byt pripojenej i v singlu. Zatim mam v planu si projit Diablo pekne v klidu v singlu. Najit vsechny kouty sveta, otevrit vsechny truhly, procist vsechny dialogy. Az na dalsi prochazeni kde uz neni moment prekvapeni se vrhnu do online hrani s dalsima typkama.

I kdyz tohle je jen teorie, uvidime jak me to samotnyho bude bavit a zda nepodlehnu vabeni spolecneho pobihani a vrazdeni )).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace :) a dej si to sám ;) s ostatníma je to jen chaos běsnící po killení a lootu x)

a rozhodně nevyřešili, problémy s delayem se vyskytuje naskrz celou hrou, ale není to nic nehratelnýho :)

PS: a pokud můžu doporučit, nenavštěvuj aukci, dá se to na normál projít i bez ní a je to aspoň nějaká výzva než všecko oneshot-nout x) ( i s bossem :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. Kdyz si vzpomenu na Diablo 1, tak bylo nejlepsi kdyz se hralo jen solo, ci po lance. Jakmile se slo na internet, tak za chvili meli vsichni Staff of Apokalipse a nebo ten mec, ted si nevzpomenu na nazev. Pak uz to ztratilo sve kouzlo a vubec pote nekdo prisel s tim bugem a bylo po hodnote penez a vseho.

Hold, nekdy je mene vice. Zkusim projit na normal vse sam a bez pomoci aukce ci dalsich hracu a az pote se kdyz tak vrhnu do online sveta. Mozna ten HC mod by mohl byt zajimavy, ale umrit po nejakem lagu ci po chybe nejakeho vola, nevim nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu