Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Virtualni RAM


Twinky1605

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
to je fajn, ale pro plynulou práci na windows 7 je optimální průměr 4 giga kvalitních ram

mě běží prohlížeč, minimum služeb windows, skype, CCC, utorrent a vytížení ram je 1,69 gb

swapovacim prostorem si vážně nepomůžeš

Souhlasím se Smakym, 4Gb je kravina. Stačí krásně 2Gb a systém běží stabilně a to dost slušně, osobní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem zkoušel na staroučkym notebooku w7 s 512mb ram (a ještě 32mb jsem měl sdílený na grafice,tudíž jsem měl jen 480mb ram :D) a stejně to jelo,měl jsem to jen a pouze na internet,bez antivirů a podobných krávovin,fachalo svižně.Samozřejmě že toto je absolutní minimum,když se spustí 2 aplikace,tak už to swapuje a je to v kelu :) ...pak jsem měl na desktopu w7,2gb ram...GTA 4,utorrent,internet. prohlížeč,icq a při alt+tab krásně problikával mezi hrou a desktopem,žádný delší načítání ;) ...teď na notebooku mám opět 2gb ram,f3,icq,steam,media player,internetovej prohlížeč se třema záložkama a prostě absolutně bez problémů.Takže pro běžnou práci stačí i giga ramky ;) ...pochybuju že na tom bude extra něco hrát,když měl původně jen 512mb ram a dokoupil opět jednou tolik,takže s gigem pamětí buď v klidu,ještě když jsou v DCH..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV + utorrent + prohlížeč + icq a při přechodu do 2D no stress s 2 GB ram (a to by mě ještě zajímalo co tam bylo za CPU) ? vtipálku

ano čistá instalace woken ti bude fungovat svižně snad asi i na kalkulačce, zadělej si disk tak 5ti hrama a spoustou programů který ti třeba ani nepoběžej na pozadí nebo spuštění se "startup" a seš na něčem uplně jinym

Pokud jede na 11 let starym systemu tak se ho tedy zvětšující se nároky na RAMky netýkaj, ale těžko funguje na programech co jsou tak starý. Prostě mu to nebude stačit a nebudou mu stačit ani ramky ani zbytek kompu, nebude mu to stačit ani na práci s kancelářskym balíkem, protože bude muset přejít na novější systém a to mu tu jeho vykopávku potrápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W7 64bit Ultimate - zatíženo 2,06 GB, z toho 520 mb jsou procesy - 1,5 gb si berou samotný wokna, nikdo neřiká že to nefunguje na míň, ale tolik si vezme systém když máš dostatek ramky

nikde neuvádíš sestavu, ani systém (win je opravdu exaktní pojem)

nahoře mam dokonce ještě jeden údaj

" mě běží prohlížeč, minimum služeb windows, skype, CCC, utorrent a vytížení ram je 1,69 gb "

a při cenách ramek je nesmysl řešit 1 nebo 2 gb, 4 bude vždycky lepší, a pokud sis nevšiml tak se za celou dobu nárok na ramky akorát zvyšuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu