Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Volant k PS3


narliza

Recommended Posts

  • 7 months later...

Čau. No já mám Logitech Driving Force Wireless Wheel. To bude asi ten bezdrátový volant co myslíš ty. Mám ho asi týden a jsem s ním hodně spokojený. Ovládání plynu a brzd je zespoda volantu, jakoby místo řazení (na to používám tlačítka R1 a L1 na volantu). Sice jsem si na to chvilku zvykal, ale teď je to paráda. Chod těchto páček je asi 2 cm, takže se dá plyn i brzdy dobře dávkovat. Před tímto volantem jsem měl G25 připojenou k PC a jelikož jsem ho nemohl k PS3 připojit (neměl jsem ho k čemu přidělat, atd.), tak jsem koupil tento volant a nelituju. Hraju na něm NFS Shift a DIRT2. Zkoušl jsem i GT5P a taky bez problému..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za dobrou zprávu že volant funguje, jsem na tom asi stejně jak ty, PS3 mastím v obýváku, běháky nahoře a volant není na co přidělat. Akorát mě není jasné, jak to potom na nohách drží, přece se to při otáčení volantem musí nějak hýbat a taky mě prosím ještě písni,jak je to s tím napájením, je to jen nabíječka akumulátoru ve volantu, nebo to musíš mít stále připojené a zase se dráty pletou ???? Mě maximálně sedí zatáčení na senzoru - Motorstorm 1 a 2, Ridge racer a nechápu že to pitomci nedají do každé hry,ať si každý vybere co mu sedí a hotovka. Dirt2 a NFS Shift mám objednaný a senzor tam prý není, tak ten volant chci zkusit, protože levým palcem na kloboučku se mě řídí blbě. Díky Milan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. No já mám Logitech Driving Force Wireless Wheel. To bude asi ten bezdrátový volant co myslíš ty. Mám ho asi týden a jsem s ním hodně spokojený. Ovládání plynu a brzd je zespoda volantu, jakoby místo řazení (na to používám tlačítka R1 a L1 na volantu). Sice jsem si na to chvilku zvykal, ale teď je to paráda. Chod těchto páček je asi 2 cm, takže se dá plyn i brzdy dobře dávkovat. Před tímto volantem jsem měl G25 připojenou k PC a jelikož jsem ho nemohl k PS3 připojit (neměl jsem ho k čemu přidělat, atd.), tak jsem koupil tento volant a nelituju. Hraju na něm NFS Shift a DIRT2. Zkoušl jsem i GT5P a taky bez problému..

TO já bych radši jezdil s G25... kterej je mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. No já mám Logitech Driving Force Wireless Wheel. To bude asi ten bezdrátový volant co myslíš ty. Mám ho asi týden a jsem s ním hodně spokojený. Ovládání plynu a brzd je zespoda volantu, jakoby místo řazení (na to používám tlačítka R1 a L1 na volantu). Sice jsem si na to chvilku zvykal, ale teď je to paráda. Chod těchto páček je asi 2 cm, takže se dá plyn i brzdy dobře dávkovat. Před tímto volantem jsem měl G25 připojenou k PC a jelikož jsem ho nemohl k PS3 připojit (neměl jsem ho k čemu přidělat, atd.), tak jsem koupil tento volant a nelituju. Hraju na něm NFS Shift a DIRT2. Zkoušl jsem i GT5P a taky bez problému..

Taky volant nemám kde umístit jinak bych si koupil nějakej dražší.

Jak velkej je rozdíl ovládání s G25 a s tímhle? Myslím jako chod toho volantu.

edit. a jak moc je nepohodlný ovládání plynu a brzdy pod volantem oproti pedálům? :D

camin: spojka je jen v Gran Turismu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milda99: Má takové roztažitelné podložky a normálně ho položíš na nohy. Mě to celkem vyhovuje, nijak mi nepadá ani to neklouže. Napájení musí být stále v zásuvce, ale je to jenom jeden kabel a je dost dlouhy, takže nepotřebuju ani prodlužku. Do PS se strčí bezdrátový adaptér. Takže celkově jeden kabel.

Ichtyl1: Tu recenzi jsem právě viděl než jsem si ho koupil a celkem mě přesvědčila, že nebude tak špatný.

GameEs: No rozdíl samozřejmě je. G25 je volant pro nejnáročnější a když se člověk trochu uskromní, tak stačí i tento. Chod volantu ma cca 200° (přesně teď nevím a nchce se mi hledat ;) a G25 má 900° což je dost velký rozdí, ale mě právě stačí tech 200 neboť jak v Dirtu tak v Shiftu i v GT5 není víc potřeba. Bohatě to stačí a navíc se dá rychleji kontrovat. (G25 jsem měl např. v Richard Burns Rally nastavenou tak na nějakých 250°). Ovládání plynu a brzd pod volantem je jenom o zvyku. Ze začátku mi to dělalo problémy, ale tak po dvou hodinách hraní je to v pohodě. Už skoro nevidím rozdíl jestli pedály nebo tyto páky.

Má celkem slušný Force Feedback. Není až tak silný (např. G25 měla FF tak o 60% silnější), ale je bohatě dostačující. Neříkam, že je je úplně dokonalý jako G25, ale na moje víkendové hraní je to nejlepší volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak volant PlayStation 3 Driving Force Wireless mi dnes dorazil, jde sehnat za dobrou cenu na herni-prislusenstvi.cz.bohužel nemám volant kde připevnit ke stolu, proto varianta na nohy.Zatím zkouším Dirt a v pohodě.

Jo, a v pohodě se dá hrát s volantem Boomberman Ultra z PSN Store.To jen tak na okraj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezdráťák je tři dny doma a opravdu je bezva, Force Feedback jsem si dal jen malinko a na nohách pak drží dobře. Plyn a brzda na páčkách je taky v pohodě, rychle se na to zvykne, hlavně že jsem stále pohodlně v křesle s běhákama na kostce, jak jsem byl zvyklý. Rozsah pohybu má 90 stupňů na každou stranu a ještě jsem si ho snížil na polovinu, nechápu proč dělají volanty s 900 stupni, to pak snad ani nejde řídit, to by si člověk ruce ukroutil. Všem kdo chtějí hrát v obýváku a není kam volant přidělat vřele doporučuji - funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu