Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

moje 1 PSP FAT zakoupeno minule prazdniny s FW 2,71 s toho vyplyva muj 1 DG ...pak kooupeno 2 (pozdeji prodano) a koupeno PSP FAT ruzove 8) a pouzito po 1 pandora (pozdeji take prodano), pred vanoci koupeno PSP slim a spokojen :)...........takze 2 PSP, 1 FAT a 1 SLIM obe v cerne barvicce :-) s CFW 3.80 M33-4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka si šla koupit vysavač, a tak jsem si taky udělal radost, a koupil dneska 22.1.08 svůj first PSP. Je to Slimáček Piano Black, celej holej, ale už jsem objednal 4 giga kartičku a ještě si koupim nějakou gamesku. A pak zkusím někoho tady z forka ukecat, aby mi ho překopal na ISO hry :psp:

PSP zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělí tohohle týdne :)

Piano Black s 2GB kartou a hrou na UMD Tony Hawk Underground 2 a po mém zásahu napěchovanou filmy a hrama :)

Je to koupě z druhé ruky, ale v super stavu, hned následující den jsem to flashnul na poslední Custom Firmware (viz. podpis)

Zatím mě na PSPčku chytlo MGS PO, Worms a Crash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje PSP pamatuje snad i prvohory, první psp (value pack) mi přišlo 31.8.05, 1.9.05 jsem ho poslal na reklamaci (cca 50 DP), nové psp přišlo 27.9.05, legálně do vánoc 2006 (pak CFW) a až do konce října 2007 šlapalo jako hodinky, pak se "nafoukla baterka" (tzn nedosedali kontakty a nedržel kryt) a odešla mechanika...3 měsíce nic, na vánoce jsem vyčistil mechaniku a koupil novou baterku (bohužel vadnou, na 40% "chcípne") a PSP zase běží jako hodinky :-) skoro 2 a půl roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

moje prve PSP som kupil pred Vianocami v decembri 2005 za 13 000 {PSP stalo 9900 Sk a 1 GB MS Pro Duo 3200 Sk}

druhe PSP som kupil v novembri 2006 za fajn cenu v Irsku, ktore som neskor daroval bratovi.

No a zajtra mi kurier donesie moje 3.PSP Silver Ice Slim :) Velmi sa tesim... k tomu 4 Gb Sandisk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

PSP v Giga packu jsem si koupil v roce 2005 kdy mě stál rovných 9000,- no hruza !!!k tomu tenkrát ještě GTA za 2500,- katastrofa!!! měl jsem ho asi rok, do tý doby než mi přestal fungovat UMD přehrávač, vyreklamoval jsem ho a ze měsíc mi zdělili že je to neopravitelné a že mi dají uplně nové PSP , to bylo fajn tohle nové PSP jsem měl asi rok a pul a pak mi ho ukradl spolužák ve třídě do ted mi jeho rodiče splácejí dluhu už je to víc jak rok, nezbylo mi nic jeného než si dojít koupit nové, tehdy jsem si všiml že se začal prodávat PSP slim tak jsem neváhal a kouil si ho k tomu za dobrou cenu 4GB kartu a mám ho do ted vydržel mi už rok je super nosim ho pořád sebou nikdy ho nedám z ruky.Tak že odpověď na otázku kolikáte je? zní třetí wau dost síla co , kdo umí ten umí chja chja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No já měl PSP 2000 od řijna minulého roku a využíval ho spíš na písničky protože jsem neměl CFW :roll: ale někdy v květnu mi přiśla Pandora a už to jelo... :cheesygrin: ale pak sem ho na konci června (přesněji poslední neděli před vysvěčením) stratil :cry:, takže teď ho kupuju znova a doma asi zahraju divadlo typu koukejte nasel sem svy PSP a vono zazrakem funguje :D a pak už to bude je paření forever :wohow::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem dostal psp slim roku 2007 na vánoce s fw 3.72,jednoho dne jsem na internetu hledlal hry ke stažení a našel jsem neaky blog stahnul jsem tedy NFS:MW no a tam psaly ze staci jen vytvorit slozku ISO na root karty tak to udelam a neslo to pak jsem ais na 25 blogu našel odkaz na toto skvělé forum a už to jelo našel jsem si tu o psp dozvěděl se o FLASH a RIXovi který mi psp následně asi za 4dny flashnul a já si potom vesele pařil psp a stahoval od tud GAMEs.

Jo ale tedka jsem ddal psp slim brachovi a koupil si FATko a to nevim jak je stary ale maka dobre zatim zadny problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ja sem si koupil PSP Slim nekdy pred prazdninama 2007 v jrc.cz, mam tam totiz kamose. Hned mi rodice k tomu koupily GTA: VCS, PES 6 a SANDISK Memory Stick Pro Duo 4GB. O Vanocich sem dostal dalsi dve UMD hry: FIFA08 a The Simpsons Game. Nekdy na jare mi ho Dejv flashnul a dal mi tam cfw 3.90 M33-2. Jednou sem se prostoural ve f0 a sku*vil sem PSP brickem. Takze sem musel zase zajit za Dejvem a ten mi to spravil a hodil cfw 4.01 M33-2. Koupil jsem si dalsi pametovku SANDISK MS Pro Duo 2GB a dostal jsem jeste reproduktory . Pred mesicem se mi surv*la ta karta 4GB. Takze sem prodal GTA: LCS a The Simpsons Game a koupil sem si SANDISK MS Pro Duo 8GB Game verzi. To je muj pribeh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu