Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MP3 Player Plugin


linky

Recommended Posts

Zdravim všechny,

po dlouhým pátrání bez výsledku mně už nenapadlo nic jinýho, než se zeptat tady:

Mám PSP-3004 s TN-HENEM 6.20 E

hroznou dobu už hledám MP3 player plugin, abych mohl poslouchat hudbu i ve hrách a aplikacích. Ale ať hledám, jak hledám, stále nemůžu najít verzi, která by mi fungovala.

Už jí hledám nechutně dlouho a pořád nic. Ve světě PSP se taky už nějakej ten pátek pohybuju, nejsem žádná lama. Ale doufám, že tu najdu třeba někoho ještě zkušenějšího, kdo by poskytl pomoc.

Instalace pluginu klasika - hodit prx a ini do seplugins a zapsat do VSH a GAME - složku pro přehrávání mám normálně v MS0:/MUSIC takže netřeba v ini měnit.

ale když se pak pohybuju v menu a zkouším kombinaci L+R+[] která by měla spustit přehrávání, tak se nic nestane.

Je tu někdo kdo by věděl co s tím?

Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom TN-E henu je přímo zaintegrovanej plugin manager a přes něj se všecky aktivujou a vypínaj.všechny ostatní pluginy na tom jdou.ale ještě mě napadá - nemůže se to hádat s jinejma pluginama?mám tam SMB, cXMB a boost. CXMB a boost je spuštěnej. ještě jsem rovnou zkusil vypnout boost a i tak to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč to dělat složitě, když to jde jednoduše, viď. Na co máš zbytečně HEN a k tomu ještě ISO Loader (na kterém je načítání/spouštění her o mnoho pomalejší), když můžeš mít rovnou kompletní CFW, navíc permanentní. Jinak to, že ti nefunguje ten MP3 plugin je dle mě na 99% tím HENem, na PRO B jsem nikdy nezaznamenal, že by mi nešla byť jediná hra, nebo jediný plugin (samozřejmě určený pro nové fw). Je to na tobě, jestli chceš být konzervativní a nechávat si tam starou sra*ku nebo si tam dáš o 100% lepší CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu