Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox nevím


andree

Otázka

Dobrý den,

potřeboval bych poradit moc to s xbox neumím ...zapojil jsem kabely a prdnul to do televize ale po zapnutí xbox jede jen větráček a svítí zelené světýlko uprostřed, kroužky ty okrajové co ukazují počet ovladačů ne ...poté jsem synchronizoval ovladač s xbox ..takže mi jde xbox zapnout ovladačem ale pokaždé se jen zapne a slyším větrák, svítí světýlko uprostřed (zeleně), ty okrajové ne ..zvuk a obraz nikde není ..můžu vědět jestli je xbox rozbitý ? nebo musím ještě něco udělat ?? děkuji za odpověď...je možné že se rozbil cestou poštovním balíkem

zde přikládam video které bude co nevidět zpracované youtube.

www.youtu.be/l3IftkFmpTw

Všem moc děkuji za odpověď ..Míra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A zkoušel jsi to zapínat tlačítkem na konzoli a ne na ovládači, jinak určitě nemáš spárovaný ovládač s xboxem, jinak by ti na ovládači neblikali 4 světla a na konzoli by svítil jeden pruh. Problém je s televizí neboť nejde vidět obraz, zkusil bych hdmi kabel, vstup v televizi jsem na něj viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za rady ale mě to dělá uplně to samé i na monitoru když to připojím přes VGA ...a hdmi nemam ani na televizi bohužel ... ..nemůže být porouchaná deska že se to dál nerozjede ?? kdyby ovladač a xbox nebyli spárovaní tak xbox ovladačem nezapnu ne ??? konzole dělá to samé ikdyž jí zapnu bez ovladače

jo máte pravdu HDMI na televizi je ale na konzoli ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten ovladač se sesynchronizuje tak že můžu konzoli pomocí jej zapínat ale zaboha se na konzoli nerozsvítí to jedno světýlko a nerozjede obraz

našel jsem todle

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=75041

když zapnu consoli ejectem tak najede a zobrazí se toto

DELETED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Může to mít buď Jtag, nebo RGH. Určitě to nemá obojí. Když Xbox nemá HDMI, tak je to buď Xenon anebo Opus. Podívej se na tvar konektoru pro vstup napájení 220V ze strany konzole a porovnej s tímto obrázkem - http://www.team-xecuter.com/psu.png

Podle toho poznáš, co za revizi konzole to je (i když obě Xenon i Opus stojí za starou bačkoru).

Ty obrázky co ti to dělá když zapneš Xbox tlačítkem EJECT nejdou zobrazit, to je docela taky důležité vědět, tak je někam nahraj pořádně.

///EDIT: Tak ty obrázky už jedou. To je Xell a honem si ty obrázky dej pryč, anebo alespoň zakryj informace o CPU/DVD key konzole a MAC adresu.

Dál by bylo potřeba vědět, co tam je uděláno za úpravu (Jtag/RGH) a jaké komponenty pro to byly použity, fotky z pájení, verze DB co v konzoli byla,.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobrý den tak je to xenon a konzole mi byla prodána s tim že je na ni provedeno JTAG/RGH ..takže je to uplně nejstarší kepka..nevím teda která z těch dvou úprav tam je provedena ...bylo mi řečeno že je zapotřebí původní NAND k přeflashování ale ten zatím nemám a nevím jestli ho seženu

tak je to tedy JTAG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den,

potřeboval bych poradit moc to s xbox neumím ...zapojil jsem kabely a prdnul to do televize ale po zapnutí xbox jede jen větráček a svítí zelené světýlko uprostřed, kroužky ty okrajové co ukazují počet ovladačů ne ...poté jsem synchronizoval ovladač s xbox ..takže mi jde xbox zapnout ovladačem ale pokaždé se jen zapne a slyším větrák, svítí světýlko uprostřed (zeleně), ty okrajové ne ..zvuk a obraz nikde není ..můžu vědět jestli je xbox rozbitý ? nebo musím ještě něco udělat ?? děkuji za odpověď...je možné že se rozbil cestou poštovním balíkem

zde přikládam video které bude co nevidět zpracované youtube.

www.youtu.be/l3IftkFmpTw

Všem moc děkuji za odpověď ..Míra :)

Studené spoje na GPU, nebo vadný GPU, takže tě prodejce nechtěl obdarovat ničím, co by mělo vydržet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

neozalman ....dík za upřesnění :) psal jsem mu to do PM že po zapnutí je zelená ...stačí jen reflashnout ale nemam původní nand teď jde o to jestli půjde nějakym způsobem dumpnout nebo ne...je tam JTAG a když mi balík přišel poštou už xbox zapnout normálně nešel ..ještě než byl odeslán tak jo ...když zachrastim s konzolí je v ní slyšet malý drobek ...možná se tam něco uvolnilo ..já se v tom moc nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
blbost :-D ty vidíš všude studené spoje :-D to by mu nejel xell , prostě se mu asi nahral špatně upravanej nand.

V 99% případů to tak je, zvláště u xenon revizí.

Neměl jsem tolik času to pročítat celé, četl jsem první příspěvek, kde nic o xellu neuváděl, tak si odpusť své uštěpačné poznámky.

Andree: NAND lze také postavit, ale není to zase tak triviální. Hlavní je mít CPU klíč, který si opíšeš v xellu a taky získat darovanou nand se stejnou revizí desky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu