Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový iPad - Jailbreak 5.1.1 + užitečné aplikace z Cydie


solokaprik

Recommended Posts

Tak jsem úspěšně dnes provedl jailbreak na svém novém iPadu 16GB wifi a musim říct že jsem zatím spokojený, klasicky provedený přes nástroj Absinthe 2.0.1, ani jsem neprováděl restore. Vše jede jako po másle, následně jsem hledal aplikace a měl jsem problémy s instalací obzvlast aplikace Winterboard, která mi ukazovala nekompatibilitu s novým iPadem. Projížděl jsem internet téměř celý odpoledne abych našel nějaké řešení a nakonec jsem skončil na jedné webové stránce, kde mi bylo poraděno ať přidám do "Sources" stránku

"http://sinfuliphonerepo.com"

Po přidání této stránky jsem mohl instalovat téměř jakékoliv aplikace včetně Winterboardu který se nainstaloval během okamžiku. Poté jsem přidal do "Sources" ještě stránku

"http://cydia.hackulo.us"

kde je také dost užitečných aplikací. Seznam užitečných aplikací které mám již odzkoušené na novém iPadu s FW 5.1.1 bude uveden níže v tomto topicu.

Návod na provedení jailbreaku naleznete zde.

Seznam užitečných aplikací ze Cydie:

(aplikace jsou z většiny mnou odzkoušené na novém iPadu s FW 5.1.1)

  • Infinifolders
  • Androidlock XT
  • Barrel
  • Cydelete
  • Infinidock
  • MultiiconMover
  • Springtomize 2
  • Winterboard
  • Lockinfo

Aplikace budou samozřejmě postupně přibývat, jakmile je odzkouším.

Snad jsem někomu aspoň trochu pomohl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Tak jsem úspěšně dnes provedl jailbreak na svém novém iPadu 16GB wifi a musim říct že jsem zatím spokojený, klasicky provedený přes nástroj Absinthe 2.0.1, ani jsem neprováděl restore. Vše jede jako po másle, následně jsem hledal aplikace a měl jsem problémy s instalací obzvlast aplikace Winterboard, která mi ukazovala nekompatibilitu s novým iPadem. Projížděl jsem internet téměř celý odpoledne abych našel nějaké řešení a nakonec jsem skončil na jedné webové stránce, kde mi bylo poraděno ať přidám do "Sources" stránku

"http://sinfuliphonerepo.com"

Po přidání této stránky jsem mohl instalovat téměř jakékoliv aplikace včetně Winterboardu který se nainstaloval během okamžiku. Poté jsem přidal do "Sources" ještě stránku

"http://cydia.hackulo.us"

kde je také dost užitečných aplikací. Seznam užitečných aplikací které mám již odzkoušené na novém iPadu s FW 5.1.1 bude uveden níže v tomto topicu.

Návod na provedení jailbreaku naleznete zde.

Seznam užitečných aplikací ze Cydie:

(aplikace jsou z většiny mnou odzkoušené na novém iPadu s FW 5.1.1)

  • Infinifolders
  • Androidlock XT
  • Barrel
  • Cydelete
  • Infinidock
  • MultiiconMover
  • Springtomize 2
  • Winterboard
  • Lockinfo

Aplikace budou samozřejmě postupně přibývat, jakmile je odzkouším.

Snad jsem někomu aspoň trochu pomohl :-)

Clovece ty sem davas same placene app... Mi to prijde jako reklama jak ty zlodeje krmit nasema prachama...... Aspon kdyby si je popsal aby se v tom ostatni trosku vyznali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale ty appky nejsou placený stačí si jen přidat toto repo cydia.xsellize.com a máš většinou app placených z czdie zdarma.

Tak to promin ze sem te narkl,poterebuji radu. Mam problem s ipad 64gb 3g fw 5.0.1 pada mi safari. Padalo mi i pred jailbreakem nevys co stim? Je to neprijemne vadi to a zdrazuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu