Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp pluginy


Andyna6

Otázka

Ahoj všem.Bohužel jsem nenašla nic tady na fóru co bych potřebovala vědět tak zakládám nové téma :cry:

Prosím,sice jsem ženská,ale vím co a jak s psp,psp je syna,udělala jsem flash,má tam 6.60 PRO-B10 a potřebuju nutně poradit,jak na pluginy,když jich chci vložit víc :? Mám tam cheat device na gta vice city stories,chtěla jsem mu dát i češtinu do psp,ale když chci to kopírovat přesně podle návodu na češtinu,dá mi to nabídku zda sloužit složku s tou druhou seplugins... nebo když dám přímo soubory tý češtiny do "seplugins" v poho,pak vytvořím textový dokument VHS.txt a napíšu do něj ms0:/seplugins/localizer.prx 1 a uložím,restartuju psp a stejně není v češtině :cry: když vymažu cheat device na GTA a dám češtinu,fachčí čeština,vždy prstě jde jen jedna věc,ta první :cry: Poradí mi někdo co kam přesně,jak zkopírovat? je na to někde nějaký tutoriál když je více pluginů tak jak na to? Byla bych mooc vděčná,děkuju moc :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu