Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RemoteJoy - PSP Obrazovka v PC v2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam taiky problem jak dam tu kombinaci naskoci mi nalezen novy hardware "USB Device" a jam jako in stalovat vyberu ten ovladac jako tu slouzku driver a ono mi to potom napise INSTALACI TOHOTO HARDWARU NELZE DOKONCIT HARDWARE NEBYL NAINSTALOVAN?PROTOZE NEMUZE NALEZT NAZBYTNY SOFTWARE co stim ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau kluci uz mi nekdo poradte pls ja tam dam ty pluginy pak aktivuju v recovery a pak teda spustim tu hru nacte se zadam komibinac(nota+trojuhelnik) mam pripojede USB ale nic zadny pridat novy hradware nenabehne jen takovy zvuk ale spise ze se to PSP nepripojil plosim o rady moc plosim co delam spatne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lol , mne sa to briklo ked som z verze 1.4 hodil pluginy na kartu .

len sa mi to pokusa akoby neco nacitavat z umd mechaniky , ale ani recovery nezapnem co mam robit :(

no nefunguje mi to :/ , a newim kde mam chybu , akurat miesto aktualizacie hardweru mi naskoci novo najdeny hardwer , ktory sa neporadi nainstalovat,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Čus...

Zeptám se úplně blbě...

Mám normální RemoteJoy z tutorialu a předělal jsem to na 3.71 M33 podle nějakýho návodu z netu.

Funguje to, ale při každým nahrání se to zasekne. Ale když říkám při každým, tak myslím fakt jakýkoliv (ať mám ISO, nebo CSO). Tím pádem je to v praxi nepoužitelný :-(

Jak je to s tímhle? Jak moc je to použitelný/jak moc se to zasekává při nahrávání?

Než se do toho pustím, tak aby to nebyl nějakej "shit" :-)

Díky

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu