Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hlasitost


Thomas695

Otázka

Zdravím vás,

Mám maličké přání a vůbec jse nevěděl, kde se obrátit. Repráky na PSP se mi zdají opravdu slabé a malé. Zásadně nechci, aby jste mi radili radami, že si mám pořídit bedínky nebo něco podobného, NE! Hledám šikovný prográmek určitě musí existovat. Jedná se vlastně o program, aby mi dokázal udělat větší hlasitost a mohl bych si hudbu vychutnat na plné pecky. Ale ještě bych chtěl vysvětlit vlastně do jaké složky (na PSP) to přesunout atd. Dá se říci, že návod. Model mám 3004 a flashlé. Předem vám děkuji za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Děkuji! Je to šikovné, jenom mám jeden háček. Návod jsem tam našel, ale já nejsem tak dokonalý znalec anglického jazyka. Proto prosím, aby si mi to srozumitelně napsal ty. Myslím si, že ti tolik práce nezabere. Jenom chci vědět ty soubory a jestli mají být otevřené atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na kořeni karty (první složka co se otevře po připojení do PC) vytvoř složku seplugins, do této složky překopíruj ten soubor boost.prx, dále tam vytvoř textový soubor vsh a textový soubor game, do obou dvou překopíruj toto (bez uvozovek) "ms0:/seplugins/boost.prx 1" a ulož to, poté už jen restartuj PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele nepomohl si mi náhodou přez e-mail flashnout PSP? Mně se zdá, že ano! Dnes už nebudu mít čas, ale zítra odpoledne ti vše pošlu na tvůj e-mail. Mně se tyto soubory lépe posílají právě e-mailově. Věřím, že mi určitě pomůžeš - si profík. A také víš, že se mi vše musí vysvětlovat po lopatě. Zítra tedy na e-mailu, můj e-mail je (pokud si nepamatuješ) wolfyn.nov@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vsh.txt a game.txt mas vlozeny "ms0:/seplugins/boost.prx" ?

Jestli jo tak vypni pspcko uplne a pri startu drz R dostanes se do recovery menu dej "Plugins" a mělo by to tam byt ten boots.. a jen ho aktivuj (enabled) a resetni pspcko. :D

Hele nepomohl si mi náhodou přez e-mail flashnout PSP? Mně se zdá, že ano! Dnes už nebudu mít čas, ale zítra odpoledne ti vše pošlu na tvůj e-mail. Mně se tyto soubory lépe posílají právě e-mailově. Věřím, že mi určitě pomůžeš - si profík. A také víš, že se mi vše musí vysvětlovat po lopatě. Zítra tedy na e-mailu, můj e-mail je (pokud si nepamatuješ) wolfyn.nov@seznam.cz

Na ten plugins musis mit flashle pspcko, proto ti to nejde... Napiš jaky mas pspcko... jestli 2000,1000 nebo go. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vsh.txt a game.txt mas vlozeny "ms0:/seplugins/boost.prx" ?

Jestli jo tak vypni pspcko uplne a pri startu drz R dostanes se do recovery menu dej "Plugins" a mělo by to tam byt ten boots.. a jen ho aktivuj (enabled) a resetni pspcko. :D

Na ten plugins musis mit flashle pspcko, proto ti to nejde... Napiš jaky mas pspcko... jestli 2000,1000 nebo go. :D

Ano samozřejmě, že to mám flashlé. A udělal jsem vše podle pokynů, ale stále nic :(

Jinak mám: PSP 3004, Verze: 6.60, 660 PRO-B Fast Recovery. A chtěl bych se zeptat nepoškodí to repráky a bude to mít kvalitní hlas? :) Děkuji za tvou odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu