Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bude flash funční na tenhle typ XBoxu?


Jameson

Recommended Posts

Zdravím,

plánuji zakoupení Xboxu 360 a chtěl bych ho rovnou i flashnout. Dočetl sem se však, že ne všechny typy se flashnout dají. Může mi někdo poradit jak je to s tímhle? http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-250gb-call-of-duty-modern-warfare-3-d281045.htm

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry ale vzhledem k tomu ze se psalo ze na coronu nejde flash ani rgh a pak se corona prolomila,tak jsem myslel ze se to tyka flashe i rgh. Jak je potom mozne,ze mi typek cca 10 dnu zpatky (typek co mi delal xkrat flash i kamaradum,delal mi rgh + dalsim 6 kamaradum) psal, ze uz ma objednane veci na coronu ohledne rgh a ze v patek uz by to nemel byt proble.Psal jsem mu,protoze se me na rgh ptal kamos s coronou. Tak jestli mate pravdu, tak nevim proc mi ten typek psal NESMYSL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RGH pro revizi Corona momentálně není možné. Stačí sledovat následující téma: http://console-forum.net/tema/141865

Konzole s revizí Corona obsahují mechaniky Lite-On DG-16D5S, které momentálně není možné flashnout.

Dotyčný "týpek" zřejmě moc aktuální dění nesleduje a neorientuje se, následně pak sděluje nesmysly. Celkem by mě zajímalo, jaké věci má objednané, když sděluje takové informace (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

plánuji zakoupení Xboxu 360 a chtěl bych ho rovnou i flashnout. Dočetl sem se však, že ne všechny typy se flashnout dají. Může mi někdo poradit jak je to s tímhle? http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-250gb-call-of-duty-modern-warfare-3-d281045.htm

Díky

Tam je prý něco s datumem, že to jde jen do srpna nebo října 2011.Já nevím jak v Alze, ale já koupil z ElectroWorldu měsíc zpátky a nešel flash ani rgh, tak jsem ho vrátil a týden zpátky jsem koupil z Playduo.cz už rovnou s flashem. A ještě furt mají i s flashem i s rgh. Bral jsem 4Gb s Kinectem a k tomu jsem si vzal ještě 320Gb a udělali mi super cenu. Takže jestli chceš koupit už rovnou s flashem tak se k nim podívej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je prý něco s datumem, že to jde jen do srpna nebo října 2011.Já nevím jak v Alze, ale já koupil z ElectroWorldu měsíc zpátky a nešel flash ani rgh, tak jsem ho vrátil a týden zpátky jsem koupil z Playduo.cz už rovnou s flashem. A ještě furt mají i s flashem i s rgh. Bral jsem 4Gb s Kinectem a k tomu jsem si vzal ještě 320Gb a udělali mi super cenu. Takže jestli chceš koupit už rovnou s flashem tak se k nim podívej.

Mohl by jsi mi prosím poslat přímo link? Nemůžu to tam najít. Tohle by bylo pro mě asi ideální řešení. Jinak vše jede v pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu