Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Škoda že je singl tak o 200 hodin kratší než ve 4 :-( Na hru sem se těšil rok a mam jí za 3 dny dohranou na 100% :-( A multák podle mě taky slabší :-) Už se těšim na DLC

Je úplně jasný že DLC to budou rozšiřovat...jsou vychcaný...to je taky jedinný důvod proč je tam tak málo aut...navíc lidi už našli asi 6 různých souborů pojmenovaný po lokacích...jsou ale uzamčené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes vyšlo DLC November Bondurant Car Pack

Vozový park ve Forza Horizon sice není tak bohatý, jako v předchozích hrách, ale jistě vám tak vynahradí masivní svět. Přesto se můžete následujícího půlroku těšit na stažitelné balíčky, kdy každý za 400MS bodů nabídne šest nových vozů. Říjnový balíček vyšel hned v den vydání a dnes je k dispozici listopadový přídavek Bondurant Car Pack. Šesti novými vozy jsou 2012 Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante, 2012 Shelby 1000, 2010 BMW M3 GTS, 1965 Shelby Cobra 427 S/C, 1994 Nissan 240SX SE a 2012 Jeep Wrangler Rubicon. Varování z oficiálních stránek: K přidání těchto aut do vaší garáže budete potřebovat herní kredity nebo kupóny.

ke stažení i pro RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradil byste mi někdo jak dál. Vyhrál jsem právě v závodě 5 000 000 a nějaké Ferrari v šíleně dlouhém závodu. Jezdím pořád dál a nemohu si vyzvednout náramek, protože se mi nikde nenabízí. Co byste mi poradili abych se dostal do dalšího levelu? Nemám také ještě vyjeté úplně všechny závody, ale mám vyjety všechny s vykřičníkem .... Nevíte jak dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to, že jsem dostal pět mega, ferrari, tak tím je konec hry? Asi jo, protože když dám další závod, kde jsou body, tak ty se nikam nezapočítavají. I když pokud nemáš odebraný náramek, tak se body také NEZAPOČÍTAVAJÍ do převzetí náramku! Jak jste vy dohrávali HORIZON???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to, že jsem dostal pět mega, ferrari, tak tím je konec hry? Asi jo, protože když dám další závod, kde jsou body, tak ty se nikam nezapočítavají. I když pokud nemáš odebraný náramek, tak se body také NEZAPOČÍTAVAJÍ do převzetí náramku! Jak jste vy dohrávali HORIZON???

to je nějaká blbost, já když jsem si třeba měl vyzvednout zlatý náramek, tak jsem dál hrál a když jsem si ho vyzved, tak hned se body započítaly do nového náramku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obě dvě hry mastím normálně na gamepadu. :D nevidím v tom zásadní problém :D

No neke.. takhle na videou to vypadá jako super hra a přeci jen ten gamepad není úplně košér ne? už jen plyn a brzda se chovají zvláštně ne? buď plný nebo žádný plyn stejně tak brza. Nehledě na to zatáčení.

Kokukal jsem alespoň na toto http://www.czc.cz/thrustmaster-ferrari-458-italia/118922/produkt?q-category-id=4afj2s4imuhsl8o0f64e2icffc&q-c-0-producer=s7ao1pmdu4eft7aeqr6r48vl026 Sice to asi nemá FFB ale tak alespoň tam je ten volant no... A je to novinka takže těžko říct co snese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč plnej plyn a hned dupnutí na brzdy? rozjedu se ti uplne nadherne plynule a klidne budu jen pribrzdovat tak jako kazdej kdo to hrava.. plyn brzda mas na RT a LT což jsou plynulé tlačítka a hra je na to přispůsobená :D a ve volantech se nevyznám jelikož na nich nehraju a nevlastním ho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč plnej plyn a hned dupnutí na brzdy? rozjedu se ti uplne nadherne plynule a klidne budu jen pribrzdovat tak jako kazdej kdo to hrava.. plyn brzda mas na RT a LT což jsou plynulé tlačítka a hra je na to přispůsobená :D a ve volantech se nevyznám jelikož na nich nehraju a nevlastním ho :)

No na tyhle tlačítka jsem zapoměl (ještě Xko nemám doma ale mám Logitech F510 pro PC) tak pak snad trochu jo. A nikdy jsi se nepoohlížel po nějakým volantu? Nebo tě až tak moc ty závody neberou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodny: az ho budes mit doma tak zjistis ze se na gamepadu hraje uplne stejne jak na volantu a to u vsech her, napr i gta muzes taky plynule davkovat plyn, brzdy, zataceni...a to si pis ze me zavody berou ze vsech her nejvic

No snad se dočkám už v úterý;-)

Jinak mi to nedalo a stahnul jsem si NFS MW na PC a jdu to zkusit na ten gamepad co mam od Logitechu F510 ( http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/dda/ddac190487de1a480450fe479bea0e43.jpg ) Byl bych jedině rád, kdyby to s tím šlo hrát ale stále jsem skeptický. Co ten volant od Microsoftu ten bezdrát jen do ruky co připomíná spíš letecký ovladač. Má s ním něko zkušenost? dle videí to vypadá, že to celkem i reaguje citlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad se dočkám už v úterý;-)

Jinak mi to nedalo a stahnul jsem si NFS MW na PC a jdu to zkusit na ten gamepad co mam od Logitechu F510 ( http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/dda/ddac190487de1a480450fe479bea0e43.jpg ) Byl bych jedině rád, kdyby to s tím šlo hrát ale stále jsem skeptický. Co ten volant od Microsoftu ten bezdrát jen do ruky co připomíná spíš letecký ovladač. Má s ním něko zkušenost? dle videí to vypadá, že to celkem i reaguje citlivě.

Tomu se vyhni leteckým obloukem!! Vážně, měl jsem ho asi týden a šel z baráku. Potom jsem sehnal Microsoft Racing wheel v2 http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.playstation-chip.cz/data/2009/09/30/cae2c0cdd2b.jpg&imgrefurl=http://www.playstation-chip.cz/wireless-racing-wheel-v2?c%3Deur&h=500&w=413&sz=30&tbnid=I38wd5rC_KR0bM:&tbnh=81&tbnw=67&zoom=1&usg=__2zdgdjjzK6K0LZtpfF5lvT3Hhus=&docid=tdmEBdR7ZSuBjM&itg=1&sa=X&ei=GmqnUNaAA8XLtAb3roDgCw&ved=0CH8Q9QEwCA&dur=1416 a naprostá spokojenost. Asi nejlepší volanrt k Xboxu. Pokud ho někde seženeš v dobrém stavu, ber ho! Taky se mi dostal do ruky volant od Logitecu, sice s USB kabelem, ale taky perfektní. Na gamepadu jsem nejradši jezdil TDU2, s volantem už jsem si moc nezajezdil, přešel jsem na Forzu 3 a 4 a tam ten volant je špička. Fakt super. Asi nebudeš tak rychlej, jako kluci, co maj na gamepadu odježděno milion hodin a dávaj si to, ale s volantem si to užiješ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se vyhni leteckým obloukem!! Vážně, měl jsem ho asi týden a šel z baráku. Potom jsem sehnal Microsoft Racing wheel v2 http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.playstation-chip.cz/data/2009/09/30/cae2c0cdd2b.jpg&imgrefurl=http://www.playstation-chip.cz/wireless-racing-wheel-v2?c%3Deur&h=500&w=413&sz=30&tbnid=I38wd5rC_KR0bM:&tbnh=81&tbnw=67&zoom=1&usg=__2zdgdjjzK6K0LZtpfF5lvT3Hhus=&docid=tdmEBdR7ZSuBjM&itg=1&sa=X&ei=GmqnUNaAA8XLtAb3roDgCw&ved=0CH8Q9QEwCA&dur=1416 a naprostá spokojenost. Asi nejlepší volanrt k Xboxu. Pokud ho někde seženeš v dobrém stavu, ber ho! Taky se mi dostal do ruky volant od Logitecu, sice s USB kabelem, ale taky perfektní. Na gamepadu jsem nejradši jezdil TDU2, s volantem už jsem si moc nezajezdil, přešel jsem na Forzu 3 a 4 a tam ten volant je špička. Fakt super. Asi nebudeš tak rychlej, jako kluci, co maj na gamepadu odježděno milion hodin a dávaj si to, ale s volantem si to užiješ ;-)

Přesně něco takovýho jsem si potřeboval přečíst:-D

Tvůj volant vypadá dobře. Teď jsem začal koukat po "novince" od Thrustmaster http://www.czc.cz/thrustmaster-ferrari-458-italia/118922/produkt?q-category-id=4afj2s4imuhsl8o0f64e2icffc&q-c-0-producer=s7ao1pmdu4eft7aeqr6r48vl026

Velká škoda že v něm není FFB ale jen nějaký asi odpor zapříčiněný pružinami. Jinak vizuelně se mi líbí o něco víc, než ten, který vlastníš ty (nic proti němu nemám a hodnotí dle obrázků).

Co se závodů, týče určitě si to chci užít a moji spoluhráči budou též lamky jako já, takže v tom žádný problém asi nevidím:-)

Jak to u té Forzy 4 chodí v MP? Jak je to u připojování do závodů? Koukal jsem, že tam jsou kočáry od punta až po supersportovní vozy. Ty samozřejmě nemůžou jet spolu. Existují nějaké kategorie dle výkonu? ranky hráčů? nebo třeba stejná obtížnost pro všechny účastníky (třeba, že všichni mají manuální řazení?)

Už se na tu hru těším. Škoda, že u toho Xboxu co kupuji je Forza 4 Essentianal nebo co... prý je tam jen jeden disk a chybí tam nějaké věci:-(( Neví někdo konkrétní rozdíli mezi Ess a dvouplackovým vydáním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodny: Pokud vim, tak tam nemaj bejt dlc auta a tratě.... Dají se stáhnout přez Marketplace,ale to se vubec nevyplatí...

Každopádně to je fest ořezaný.

PS. Jestli tu jsou nějaký horizon drifteři co by zabokovali tak přidávejte a napište gt: imeroner

No hlavně abych se s tím dostal na XLive a bylo s čím jezdit. To stažení z marketu je tedy placené, což se dalo čekat od MS:-D Bude mě tato verze něják omezovat v připojení se do závodů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně abych se s tím dostal na XLive a bylo s čím jezdit. To stažení z marketu je tedy placené, což se dalo čekat od MS:-D Bude mě tato verze něják omezovat v připojení se do závodů?

No nepřipojíš se na dlc tratě (pokud vim sou jen 2) a samozřejmě si nezajezdíš s některejma autama...jinak to je klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi spokojen. Jsou totiž lidi co na to dost nadávají ale i co chválí. Podle mě jde o to co od toho kdo očekává. Já si myslím, že je to lepší než gamepad ale zase o dost horší než klasický volant. Je to vhodný pro někoho, kdo to prostě chce vytahnout a hrát a nemá čas vybalovat volatn atp. i když někdo má svojí vlastní hernu tak to neřeší.

Chtěl bych si to s tím MS volantem zkusit jen mě mrzí že tam nejstou tlačítka třebas na manuální řazení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi spokojen. Jsou totiž lidi co na to dost nadávají ale i co chválí. Podle mě jde o to co od toho kdo očekává. Já si myslím, že je to lepší než gamepad ale zase o dost horší než klasický volant. Je to vhodný pro někoho, kdo to prostě chce vytahnout a hrát a nemá čas vybalovat volatn atp. i když někdo má svojí vlastní hernu tak to neřeší.

Chtěl bych si to s tím MS volantem zkusit jen mě mrzí že tam nejstou tlačítka třebas na manuální řazení..

Mam ho taky a používám ho jen když si chci v pohodičce zajezdit. Na online závody,drifty to nepoužívám,jedu hůř a na dlouhý hraní her kde to nemůžu flákat to taky neni...prostě mě začnou bolet ruce jak je mam furt natažený do polohy "soustředim se a snažim se" :D

Btw. všechno jezdim na manual a naprogramovat to de na tlačítka jen zatím v F1:2012 jsem měl problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu