Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3: Liberation


tekken90

Recommended Posts

Assassin’s Creed 3: Liberation

Platformy: PS Vita

Datum vydání: TBA

IGN:

Metacritic:

Na Playstation Vita by měl vyjít Assassin’s Creed 3: Liberation - UPDATE: potvrzeno

Před několika dny internetový obchod zavvi odhalil hru Assassin’s Creed 3 pro kapesní konzoli Playstation Vita. To nebylo moc velké překvapení, protože hra z tohoto univerza byla pro novou kapesní konzoli od Sony dávno potvrzena. Jak se nyní ukazuje s blížící se E3, verze pro tuto kapesní konzoli bude úplně jiná, tedy ne hratelností, ale po stránce příběhu, přičemž vyjde rovněž 30. října, jen ponese název Liberation. Vývoj měl být údajně svěřen studiu Ubisoft Sofia. Nejzajímavější informací je, že by hlavním hrdinou měl být ženský zabiják jménem Aveline, která se bude pohybovat v New Orleans, ale má se i dostat do Mexika. Co se týče časového období, mělo by být stejné jako ve velkém Assassin’s Creed 3. Samozřejmostí je i propojení na Desmonda, ale o této části jinak nic nevíme. Aveline by měla mít jako ostatní zabijáci v sérii svého poradce, kterým bude uprchlá otrokyně jménem Agate, vůdce atentátníků v New Orleans. Mezi její zbraně mají patřit pistole, ale i mačeta. Podle informací, které údajně pocházejí z nového Game Informeru, bude mít hra i multiplayerovou část, šitou na míru konzoli Playstation Vita. Více se dozvíme během tiskové konference UbiSoftu nebo Sony.

http://konzolista.tiscali.cz/photogalery/games/4021/25041.jpg

http://konzolista.tiscali.cz/photogalery/games/4021/25042.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré hry určitě potřeba jsou .) jen fat nechápu mánii assasins creed. hrál jsem jedničku a po chvilce jsem zjistil že to je furt to samé dokola. pak jsem zkusil revelations a to mě zase přišlo to samé jen v novém kabátku a se složitějsím ovládáním, manii AC bych přirovnal k angry birds .) nic pro mě, ale hodně lidi to naláká což je vlastně dobře .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toto se rozhodne tesim, a asi bych si kvuli tomu i tu vitu koupil. Co se tyce te manie, tak u angry birds ano, ale u assassins creed byla nudnava stereotypni jen jednicka. Mozna to ale nedokazu porovnat proto, ze ac miluju uplně nejvíc a sem mega sběratel

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu