Jump to content
  • 0

Flash PSP


Smart1468627613

Question

Ahoj,chtěl bych se vás zeptat na něco ohledně PSP,uvažoval jsem o PSvita jenže nejdou na ní stáhnout hry... Proto jsem začal uvažovat o starý klasice což je Psp... chtěl jsem se zeptat jestly pujde todle psphttp://www.alza.cz/sony-playstation-...69361.htm#foto normálně flashnout aby ne něm šli hrát hry stažený z netu... Dík moc :-)

Link to comment
Share on other sites

20 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Takže flashnout jdou dnes kompletně všechna PSP a všechny firmwary. Každopádně tohle E1004 ti rozhodně nedoporučuji, to je takový paskvil, že... Je to těžší a větší jak předchozí model 3004, má to jen monofonní reproduktor a nemá to wi-fi, tím pádem na tom nejde internet nebo multiplayer. Spíše ti doporučuji podívat se po bazarech nebo třeba na aukru a pořídit si nějaké zachovalé PSP 3004 nebo PSP Go.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No to záleží na tobě co preferuješ. Rozdíl mezi 2004 a 3004 je, že 3004 je lehčí, menší a má lepší displej. Rozdíl mezi 3004 a GO je, že Go je o hodně menší a lehčí jak 3004 (z čehož plyne, že je přenosnější a lépe se vejde do kapsy), ale zase na druhou stranu má o něco menší displej, což je ale z části výhoda, protože je obraz díky tomu ostřejší (obě dvě PSP mají stejná rozlišení). Go má nejjasnější, nejbarevnější a jak už jsem zmínil nejostřejší displej. Go je vysunovací a má v sobě už integrovanou 16GB paměť na hry a filmy. Pro někoho je nevýhodou, že nemá UMD mechaniku (ale já říkám k čemu, když si ho stejně flashnu). Nevýhodou Go je tak tedy jedině to že nemá výměnnou baterii, ale jak už jsem psal předtím, tak ho mám už přes dva roky a baterka je zatím v klidu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No jak říkám, je to o tom, co preferuješ (cenově to dle mě vyjde nastejno) jestli preferuješ menší a skladnější přístroj s integrovanou pamětí a ostrým, ale menším displejem (GO) nebo větší a těžší konzoli s větším, ale horším displejem a s UMD Mechanikou, s tím, že si ještě budeš muset dokoupit paměťovou kartu(200x, 300x).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kdyz budes kupovat od nekoho, co uz ma nekolik uspesnych prodeju, je na foru nejakou dobu a ma nejake ty prispevky, tak bych se nebal.

Pokud jde o novacka, tak bych byl obezretny - precijen podvodniku tu uz bylo dost a jeste dost bude...

Pokud si clovekem nejsi jisty, tak jistota je osobka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy