Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik PSP mate ve třídě


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 698
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na zakládce jen já na Sš v prvaku (2 nejvetší škola na Severní moravě) zase jen já a znám 2 dalši ze školy která ma xxx oborů a skládá se ze 4 budov luxusní že? 2 lidi s psp pač na mojem teď hraje nějaký negr ale kupuju samozřejmě slima ...Udělejte někdo ostrava sraz ,ale když třeba hraju u automatu tak kolem mě kolo lidí a jen "to je psp? kolik tě stálo a po moji odpovědi ..to jo tak to chci na vanoce pomalu pěstuju psp zavislaky :D "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 psp ja a kamos :P a jedna holka rika ze ho ma taky ale nikdy sme ho nevidely a na otazku jestli chces CF odpovedela NE a ikdyz sme ji to vysvetlili co to je :D

LOL no holky jsou vetsi slusnacky ale tak co alespon par holek tu na foru mame myslim ze 2 nebo tak nejak ZUZY a tu druhou nevim ale slysel jsem ze tu neni jen jedna takze nejsou vsechny ofic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 A na skole jich je 15.Mozna vic.Kdyz jsem mel NDSL tak byl vzdicky zasekanej WIFI skoli.A navic jsem mel NDSL s operou tak ze my vzdycky trvalo 2 minuty nez nabehl samotnej seznam.cz.Schvalne nekdy zkuste ve skole zapnout wifi a hledejte.U nas je to sami PSP a NDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted 3 na škole zatím asi 5 asi 10 lidí si pučuje ode mě protože mám nejhezčí bílé nepoškrábané a nejvíc iso her, pak od kámoše si pučujou 2 lidi a od třetího kámoše nikdo protože tak hnusný psp este nikdy nikdo nespatřil a podle mě ani nespatří :D u nás ted letí tekken, pořád dokola to paříme jako banda idiotů :D gta a guilty gears, víc her ne protože mají 2 gigovky, jenom já jedinej king :D ... s 8 gb kartou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim ze tento topic furt dobre funguje a byl to dobry napad ho vytvorit lidi kteri jsou ve tride sami co maji psp sou chudaci protoze nemaji skym hrat v tom je lituju ale tak ti lepsi co maji v tride vic jak 4 psp to uz je mega parba nejhorsi na vsem je kdyz se blbe shodnou a kazdy si donese jinou hru nebo proste kdyz hra nema gamesharing :D tak uz to neni prdel a kazdy pari neco jineho to je na pytel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda no :D ale když kámoši nemaj náladu tak mám asi 15 Iso her v psp takže si mám z čeho vybírat, nej hra naposled dohraná v singlu (v tý hře ani multi myslim není :D ) je valkyrie profile, a pořád mě to baví, ted hraju na normal obtížnost a docela tuhý, to sem zvědav na hard :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu